Podrobnosti o produktu

Tento elektromechanický systém trimování sníží spotřebu paliva a zvýší komfort cestujících. Sada se skládá ze dvou elektrických pohonů a ovládacího panelu s joystickem. Je speciálně navržena pro náročné podmínky na moři. Patentovaný zadní držák seřizovacích válců zapouzdřuje kabel, takže je zabráněno jeho poškození. Na každý válec je potřeba pouze malý otvor v zadní části. Snadno instalovatelné trimovací klapky z nerezové oceli jsou k dispozici samostatně v různých velikostech. Systém nevyžaduje žádnou údržbu, protože ovládací válce jsou zcela utěsněny.
Joystick umožňuje trimování v podélné i příčné ose a díky němu je ukazatel trimovacích klapek zbytečný. Řídicí elektronika navíc nabízí funkci AUTO LINE-UP, která umožňuje automatické nastavení ventilu.

Poznámka: Vhodné trimovací klapky se prodávají samostatně.
Jako příslušenství nabízíme prodlužovací sadu kabelového svazku ve dvou verzích: s 5 m napájecím kabelem a 2x 6 m nebo 2x 9 m kabelem pro válec. Samostatně se prodává také držák (s montážními otvory Bennet) a druhý ovládací panel s joystickem.
  • Napětí: 12 V
  • Maximální zdvih: Maximální délka: 57 mm
  • Nastavovací válec: Délka: 301 mm (při úplném zasunutí)
  • Vodotěsnost dle IP68
Méně paliva, více pohodlí - ale jak funguje zastřihování?
Stisknutím tlačítka se trimovací klapky přesunou do požadovaných poloh pomocí nastavovacích válců. Odpor vody na výstupky, které směřují dolů, vytváří tlak směrem nahoru, takže během plavby se příď snižuje a záď zvedá. Princip je jednoduchý, výsledek je fascinující! Bez použití plynu se zvyšuje rychlost a loď klouže nezávisle na hmotnosti a rychlosti v optimální poloze.

Řízení pomocí záložek
Srdcem systému je jazýčkové řízení. K dispozici jsou dva typy řízení: hydraulické a elektrické. Výhody a nevýhody těchto různých pohonů spočívají v instalaci, v náročnosti údržby a v přesnosti samotného řízení, např. hydraulický systém vyžaduje vyšší nároky na instalaci. Tento konkrétní systém je elektronický.

Trimovací klapky
Při výběru velikosti trimovacích klapek hraje roli mnoho faktorů. Abychom vám usnadnili rozhodování, jsou u každé velikosti trimovacích klapek deklarována doporučení pro vhodnou velikost lodi. V případě jakýchkoli dotazů týkajících se velikosti trimovacích klapek nám můžete kdykoli zavolat. Rádi vám pomůžeme!

Montáž, poznámka:
Provozní zařízení obdržíte se 40 cm dlouhým kabelovým stromem. Připojovací kabel obou motorů je dlouhý 1,9 m. Připojovací vodiče pro obvod napětí a motory (akční členy) jsou již vybaveny zástrčkami (kolíky) pro německé* zástrčky. Pro snadné a správné připojení provozního zařízení a motorů doporučujeme naši volitelnou kabelovou sadu o délce 6 o 9 m. Ty jsou již vybaveny konektory pro německé zástrčky.
* Součástí kabelů jsou těla zástrček pro provozní zařízení a motory.
POZOR: Německé zástrčkové přípojky nejsou k dispozici jako jednotlivé kusy.

Tip: Ochrana instalace by měla být provedena hydraulicko-magnetickými 15 A bezpečnostními zástrčkami. Doporučujeme například naše výrobky 10606 nebo 32020. Na vyžádání je lze také integrovat do našeho spínacího panelu SEATEC.

Upozornění na průřezy kabelů v návodu k obsluze:
AWG14 odpovídá cca 2,5 mm².
AWG16 odpovídá cca 1,5 mm².
AWG18 odpovídá cca 1,0 mm².

Dokumenty

multi-flag Manuální
.PDF, 4,51 MB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

7 Hodnocení zákazníků

Rudolf W.
podle Rudolf W. Státní vlajka Rakousko 08.10.2018 ověřený nákup
Peis; Leistung perfekt
augustin  T.
podle augustin T. Státní vlajka Rakousko 07.02.2017 ověřený nákup
Alles super geklappt Danke und so weiter
Andreas M.
podle Andreas M. Státní vlajka Německo 22.04.2015 ověřený nákup
Einfache Montage funktioniert so wie es sein sollte.\r\nLogische Bedienung.\r\nBedienungsanleitung in Deutsch wäre auch schön.\r\nDie Klappen können ohne Zusatzaufwand mehr als der Verkäufer auf Nachfrage mitteilt.

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka Deutsch
  • Státní vlajka Italiano
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!