Přizpůsobení ocelového lana

Přizpůsobení ocelového lanoví

Vážení zákazníci, upozorňujeme, že nemůžeme pracovat s použitým nebo vámi poskytnutým materiálem. Děkujeme za pochopení.

S konstrukcemi z nerezové oceli můžeme napínat nejen plachty a instalovat střešní okna. Ocelová lana mohou nahradit tradiční zábradlí, mohou oživit hřiště pro vaše děti a umožnit rostlinám se ovíjet. Ocelová lana mohou dokonce dělat víc - nechte naše technické odborníky představit vám naše možnosti a objevte inovativní nápady, které jsme již realizovali.

Podívejte se také na lisování ocelového lana » Podívejte se také na válcování ocelového lana »

Nabízíme vám

Ocelové lano a ocelové lano s připojením dle vašich přání. Kompletní závěsné lany, zábradlí a další konstrukce z lana. Válcování a lisování moderními metodami. Pro zábradlí, plachty, anténní systémy, stojící a běhací takeláže. Pro návrh zábradlí, střech a lanových konstrukcí, podpory rostlin a ztužení. Podrobné poradenství od společnosti SVB pro plánování a realizaci.

Jaký typ lana potřebujete?

Vyrábíme ocelová lana podle vašich přání. Pošlete nám vyplněný datový list ocelových lan.

Lano

Od počátečního konzultace po hotový produkt

SVB vyrábí vaše ocelové lano podle vašich přání a potřeb. Závěsné lany, tyče nebo zábradlí, nesmíme vám odmítnout žádnou z těchto prací s ocelovým lanem. Žádáme vás, abyste změřili požadovanou délku tenkým ocelovým lanem od prvního bodu tahání k druhému.

V souladu s připojením poskytujeme válcování konečků pro dráty o průměru 3 mm až 16 mm, které vyrábíme naší hydraulickou lisovací lisovnou. Tato lisovna dokáže zpracovat dráty o průměru až 12 mm.

Pro kroužky používáme lisování s měděnými svorkami (drát 2 mm - 10 mm). S náhradními lany a zábradlími přicházejí dráty ve stanovené délce s cca 2/3 nerozvité svorky. Nebojte se nás oslovit ohledně vašich individuálních prací.

SVB vám pomáhá realizovat vaše projekty!

Vaše myšlenka je u nás v dobrých rukou - bez ohledu na projekt, který máte na mysli, SVB má kompetentní plánovací pomoc a správný servis k realizaci všech vašich individuálních nápadů.

Neváhejte nás kontaktovat +49 (0)421-57290-0

Lano