B&G
B&G Logo
B&G je jednou z nejoblíbenějších značek mezi nejlepšími světovými kapitány. Již více než 50 let vyvíjí společnost B&G elektronická řešení, jejichž cílem je, aby si kapitáni své aktivity na vodě ještě více užili.

Extrémně uživatelsky přívětivé! B&G Zeus S ® - Objevte nyní

Pořiďte si Zeus S hned teď!

Objevte řadu B&G Zeus s působivým intuitivním ovládáním a jedinečnými funkcemi. Díky pokročilým plavebním funkcím budete mít vždy přístup k potřebným údajům a můžete si vybrat správný režim plavby podle svých požadavků. Najděte snadno správný kurz díky podpoře map C-MAP Reveal X a Discover X s vysoce přesnými daty. Praktický průvodce nastavením vám pomůže začít a díky dotykovému displeji je každé zadání snadné. Dotykový displej SolarMAX IPS s vysokým rozlišením je vždy dobře čitelný ve dne i v noci, a to i ve slunečních brýlích. Díky vestavěným rozhraním Wi-Fi, NMEA2000 a Ethernet lze snadno připojit další zařízení, takže Zeus S se stane novým srdcem vašeho jachtařského systému.

Od prvních dnů své existence se společnost B&G zaměřuje na vývoj určitých technologií, které zajišťují maximální bezpečnost navigace a lepší viditelnost na moři. Někteří z nejlepších světových námořníků, od sira Francise Chichestera po Ellen MacArthurovou, si vybrali výrobky B&G, aby své sny na vodě proměnili ve skutečnost. Kromě toho jsou výrobky B&G vybavena i plavidla Volvo Ocean. B&G také spolupracuje s týmy America's Cupu a využívá jejich zpětnou vazbu a výsledky k vývoji nových, inovativních produktů pro všechny typy jachtařů - ať už jde o závodění, plavbu na modré vodě nebo každodenní navigaci. Jednou z nejinovativnějších technologií společnosti B&G je její pevnolátkový radar X-band, který využívá technologii FMCW. Tato technologie širokopásmových radarů B&G vysílá souvislou přenosovou vlnu se zvyšující se lineární frekvencí, která si při pohybu udržuje svou frekvenci a odráží se od jakéhokoli objektu. Vysílač mezitím pokračuje ve vysílání rostoucí frekvence. Na tomto základě se vypočítává přesná "doba letu" a vzdálenost cíle. U SVB je k dispozici také nový širokopásmový radar 4G™, který nově představuje způsob, jakým si užíváte navigaci na vodě. S funkcemi, jako jsou: ostření paprsku, radar s dvojím dosahem, kontrola separace cílů a také vysokorychlostní režim. Pokud potřebujete technickou radu ohledně některého z produktů B&G, neváhejte se obrátit na tým SVB.