LOWRANCE
LOWRANCE Logo
Lowrance - revoluce v rybaření. Již více než 50 let je společnost Lowrance jednou z předních světových značek v oblasti vývoje námořních elektronických zařízení.

Objevte nový svět sonarové technologie s ActiveTarget® 2!

ActiveTarget® 2 Live Sonar

Vyzkoušejte nejjasnější obraz v přímém přenosu s technologií ActiveTarget® 2 pro další úroveň vyhledávání ryb na palubě! S přídavným sonarovým zobrazením HDS® Pro Live budete mít vždy dokonalý přehled. ActiveTarget® 2 přináší úchvatný živý obraz pod vodou s vynikajícím rozlišením ryb a struktury. Sledujte veškerý pohyb a celé své okolí na první pohled. Akční kanál poskytuje plynulý obraz v reálném čase a umožňuje sledovat vzdálené záběry detailněji než kdykoli předtím. ActiveTarget® 2 je ideálním společníkem pro váš nadcházející rybolov nebo plavbu díky mnoha pohledům, včetně pohledu dopředu, dolů a průzkumného pohledu, a také díky jednoduché montáži a širokým možnostem instalace.

V roce 1957 založil Darrell Lowrance společnost LOWRANCE a uvedl na trh první přenosné vyhledávací zařízení pro rybáře v USA. Tento přístroj se rychle stal pro americké rybáře "kouzelnou krabičkou" a zcela změnil jejich rybářské návyky. Od tohoto převratného vynálezu vyvinula společnost Lowrance širokou škálu pokročilých, ale přesto cenově dostupných a snadno ovladatelných rybích vyhledávačů, kombinovaných rybích vyhledávačů / GPS a mapových ploterů GPS+WAAS. LOWRANCE je jednou z předních značek na trhu. Jedním ze zmíněných důvodů tohoto úspěchu je diverzifikace jejího sortimentu. Společnost Lowrance dnes navrhuje výrobky, které uživateli poskytují vysoce výkonné funkce za velmi konkurenceschopné ceny.