Payment method

Způsob platby

Bezpečné a rychlé. V internetovém obchodě SVB máte možnost volby mezi různými platebními metodami. Ať už jde o platební kartu, PayPal nebo bankovní převod - vyberte si svou oblíbenou možnost hned teď!

PayPal

Paypal

Nákup u SVB zaplatíte snadno a rychle prostřednictvím služby PayPal. Váš účet PayPal může být propojen s vaším bankovním účtem nebo kreditní kartou. Vaše citlivé bankovní údaje jsou tak uloženy pouze na PayPal. S bezplatnou službou "Ochrana kupujícího PayPal" na neomezenou částku můžete také těžit.

Služba PayPal se těší velké důvěře kupujících i prodejců.

Výhody pro vás:
✔ Snadný nákup - nákup provedete pouhými několika kliknutími.
✔ Maximální bezpečnost - objednávku můžete provést, aniž byste museli zadávat údaje o své kreditní kartě.
✔ Rychlá transakce - schválení platby trvá jen několik sekund.

Kreditní karty

V SVB můžete platit kartami VISA a MasterCard.

Vaše objednávka bude obvykle odeslána do 24 hodin, pokud byla částka k úhradě schválena společností vydávající kreditní karty. Z vaší kreditní karty strháváme částku až při dodání zboží. Dodání je obvykle možné pouze na adresu držitele karty. Pokud je adresa pro doručení jiná nebo není možné adresu ověřit, náš zákaznický servis vás bude brzy kontaktovat.

kreditní karta

Výhody pro vás:
✔ Bezpečné - pracujeme se zabezpečeným online platebním systémem
✔ Flexibilní - změny jsou možné i po předání objednávky.

Płać za pomocą konta AmazonPlatba pomocí účtu Amazon

""Platit s Amazonem" ještě více usnadňuje online nakupování u SVB. Stačí v průběhu objednávky zvolit "Pay with Amazon". Poté se můžete přihlásit do nového okna pomocí přihlašovacích údajů k účtu Amazon. Nyní máte možnost vybrat si jednu z platebních metod uložených na vašem účtu Amazon. Informace o platbě se vám zobrazí během procesu objednávání SVB; všechny platební údaje však zůstanou výhradně mezi vámi a společností Amazon.

Je to tak snadné:
Přihlaste se pomocí svého účtu Amazon:

AmazonPay

Poté vyberte typ platby:

AmazonPay

Bankovní převod

E-mail s potvrzením objednávky obsahuje celkovou částku vaší objednávky a naše bankovní údaje. Po připsání celkové částky na náš účet bude zboží odesláno co nejdříve, v závislosti na dostupnosti. Pokud neobdržíme platbu do 14 dnů od přijetí objednávky, bude tato automaticky a bezplatně zrušena. Šeky nepřijímáme.

Bankovní údaje:

Spořitelna Brémy>

IBAN DE 94 2905 0101 0011 2343 41
BIC SBREDE22XXX

Důležité: Uveďte prosím číslo své objednávky a číslo zákazníka.

Pokud je nutné vaši objednávku zrušit, vrátíme vám zaplacenou částku do tří pracovních dnů od zrušení objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že veškeré poplatky za převod z jiných zemí nebo do jiných zemí musíte uhradit vy a že vaši objednávku můžeme odeslat až poté, co obdržíme celou částku k úhradě.

Platba poukázkou SVB

Chcete-li zaplatit dárkovým poukazem SVB, vložte zboží do nákupního košíku a poté přejděte k pokladně. Před potvrzením objednávky zadejte číslo poukazu do pole "doplňující poznámky" (číslo poukazu je vytištěno v levém dolním rohu) a dokončete objednávku. Je třeba zvolit způsob platby zbývající částky. Od částky k úhradě bude odečtena částka voucheru. Zbývající částku lze uhradit kreditní nebo debetní kartou v závislosti na zvoleném způsobu platby nebo obdržíte fakturu na zbývající částku, kterou lze uhradit zálohovou platbou, fakturou nebo prostřednictvím služby Paypal.

Koupit poukaz nyní »

Vyzvedněte si zboží v SVB

Upozornění: Vzhledem k současné situaci není inkaso možné nebo je možné jen částečně, v závislosti na příslušných právních předpisech. Prosíme, kontaktujte nás telefonicky a vyžádejte si termín vyzvednutí.

Pokud si přejete vyzvednout svou objednávku v naší prodejně v Brémách v Německu, uveďte to prosím do poznámky v objednávce. Přijímáme pouze platby kreditní kartou a v hotovosti. Pokud platíte kreditní kartou, doporučujeme našim kolegům ověřit vaši totožnost. Pro více informací prosím kontaktujte náš zákaznický servis.

Kdy si mohu svou objednávku vyzvednout?
Vaši objednávku vyřídíme co nejdříve. Jakmile bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí, obdržíte oznámení. Svou objednávku si můžete vyzvednout v naší prodejně v německých Brémách. Pokud potřebujete další informace týkající se vaší objednávky, neváhejte nás kontaktovat.

Nakupujte bezpečně

Naše webové stránky používají šifrování dat SSL, které zajišťuje bezpečné transakce. S SVB můžete nakupovat online bezpečně. Vaše soukromé údaje jsou při online nákupu u nás šifrovány. Ve společnosti SVB děláme vše pro to, aby vaše důvěrné údaje byly v bezpečí a nákupy u nás byly příjemné a bezpečné.

Přehled platebních metod SVB

Bankovní převod PayPal Kreditní karta Vyzvednutí
Onlineshop
Telefon
E-Mail
Fax
Pohlednice
Obchod SVB v Brémách nebo Kielu