Dometic
DOMETIC Logo
Snadné mobilní bydlení Než se vydáte na své lodi nebo jachtě užít si nejcennější týdny v roce, stojí za to nahlédnout do našeho světa DOMETIC. Zde najdete vše, co vám usnadní a zpříjemní život na palubě: chladničky a chladicí boxy pro vaše potraviny, kuchyňská zařízení, která šetří místo, pohodlná hygienická řešení a chytré elektronické příslušenství pro spolehlivé mobilní zásobování energií.

Dokonce i Einstein si myslel, že je to skvělé

Jak to všechno začalo...

Píše se rok 1919. Baltzar von Platen a Carl Munters, dva mladí švédští studenti techniky, dostali bláznivý nápad využít teplo k vytvoření chladicího efektu. Po mnoha dlouhých dnech (a ještě delších nocích) se jim podařilo navrhnout chladicí skříň bez kompresoru, bez pohyblivých částí - a bez ledu. V roce 1923 byla jejich chladnička patentována. Dokonce i velký Albert Einstein byl ohromen a označil jejich vynález za "geniální".

Obraz nálady DOMETIC

Energie na palubě - dodává společnost Dometic

Plavba v odlehlých vodách, na míle daleko od nejbližšího zdroje energie, vždy s vědomím, že máte na palubě dostatek energie pro provoz spotřebičů... Mobilní energetické systémy DOMETIC se o to postarají.

Nabíječky baterií DOMETIC

Ideální pro použití na lodích a jachtách: DOMETICKÉ nabíječky baterií jsou velmi kompaktní, snadno se instalují a jednoduše používají. Pro náročné start-stop baterie doporučujeme prémiové nabíječky DOMETIC 12 V v rozsahu DOMETIC PerfectCharge MCA. Jsou vybaveny mikroprocesorem řízenou technologií nabíjení a lze je intuitivně ovládat jediným tlačítkem. Renomované nabíječky v řadě PerfectCharge MCA Řada pracuje s šestistupňovým nabíjecím cyklem, který je extrémně rychlý a šetrný. Vhodné pro všechny typy baterií (mokré, gelové a AGM baterie).

Obraz nálady DOMETIC

DOMETICKÉ měniče

Vysušte si vlasy, uvařte si espresso, sledujte televizi - jako doma. Cestujte se vším komfortem, který máte rádi. DOMETIC SinePower invertory poskytují dokonalé napětí. Jednoduše si vyberte model, který vyhovuje vašim požadavkům na příkon a vaší představě o pohodlí!

Obraz nálady DOMETIC

DOMETIC Spižírna - varné desky, trouby, dřezy a mnoho dalšího

Uvařte si chutná jídla na palubě

Vaření v omezeném prostoru lodi může být skutečnou výzvou. Dometic nabízí mnoho chytrých řešení, jak co nejlépe využít dostupný prostor v kuchyni. Vezměte si například horký dřez square se skleněným krytem například. Když je večeře hotová a nádobí umyté, lze víko sklopit a rozšířit tak pracovní plochu.

Dometic náladový obrázek
Výrobky DOMETIC používají miliony lidí na celém světě. Všichni sdílejí vášeň pro svobodu a nezávislost na cestách - ať už jako kapitáni, motoristé, řidiči kamionů nebo jen milovníci přírody. DOMETIC je globální společnost, která usnadňuje mobilní život - poskytuje skvělá řešení, která uspokojují základní potřeby lidí na cestách. Například vaření a udržování čerstvosti potravin pomocí chladniček pro lodě, stejně jako péče o osobní hygienu a udržování příjemné teploty na cestách. DOMETIC nabízí chytré a spolehlivé výrobky s vynikajícím designem. Ale neberte nás jen za slovo. Podívejte se na naši nabídku chladičů DOMETIC, které jsou k dispozici za skvělé ceny. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy. Vždy rádi přijmeme váš telefonát.