Raymarine
Raymarine Logo
Raymarine - Specialisté na námořní techniku. Společnost Raymarine má více než 30 let zkušeností s vývojem a výrobou elektroniky pro rekreační lodě, zejména námořních navigačních systémů a autopilotů, a vyrábí inovativní technologie v kombinaci s elegantním designem.

Neuvěřitelná uživatelská přívětivost, robustní design a data, na která se můžete vždy spolehnout.

Výrobky Raymarine jsou víc než jen příslušenství pro lodě; hrají důležitou roli v životě lidí, kteří jsou vášnivými milovníky moře. Každý den na vodě je emocionální cestou, která nám připomíná, jak důležité je mít na palubě spolehlivé výrobky. Společnost Raymarine vytváří špičkové technologie, které nám pomáhají uskutečňovat naše sny a prožívat dobrodružství na moři i v těch nejnáročnějších podmínkách. Výrobkům Raymarine důvěřují všichni, od námořníků po rybáře.

U SVB najdete nejen multifunkční displeje RAYMARINE různých velikostí a různých řad, ale také nejnovější digitální radarové antény nebo vybavení a náhradní díly pro všechna zařízení RAYMARINE. Aby bylo zajištěno, že všechna zařízení Raymarine budou spolehlivě a přesně fungovat i v nepříznivých okolních podmínkách, jsou testována v nejnáročnějších podmínkách ve vlastní zkušební laboratoři RAYMARINE. Všechna zařízení jsou protřepávána, zaplavována a vystavována extrémnímu teplu a chladu. Pouze pokud testované zařízení odpovídá vysokým standardům společnosti Raymarine, je vhodné i pro vysoké nároky uživatelů. tým SVB vám rád pomůže se všemi dotazy týkajícími se společnosti raymarine.