Nápisy na lodi

Nápisy na lodi

Hledáte kuželosečky na lodi? Pak jste na správném místě. Nabízíme přesné počítačové štítky na lodě pro vaše osobní loga, nápisy atd. Objednejte si řešení na míru hned teď!

Příklad písma
  1. počítačové přesné štítky na lodě / reklamy / symboly a loga
  2. samolepicí fólie odolné proti mořské vodě, větru a povětrnostním vlivům.
  3. vysoce lesklý lak
  4. odolné vůči UV záření a čisticím prostředkům
  5. 18 různých typů písma
  6. K dispozici je 13 barev
  7. Předložte svůj vlastní nápad nebo si vyberte z naší obrovské sbírky motivů.
  8. 5 let záruky výrobce

Nápisy na lodi podle vašeho přání

Při objednávce prosím uveďte název požadovaného písma se všemi podrobnostmi (např. čárka, pomlčka atd.) a typ písma, barvu a výšku písma, které bychom měli použít, a také maximální možnou délku písma.


Jak vyrábíme vaše nápisy

Dbáme na to, aby nápisy na lodích, reklamní díla, symboly a loga byly dokonale nařezány a počítačově zpracovány. Vaše písmo bude přeneseno přímo z počítače na filmový plotr a poté přesně nařezáno. Naše fólie jsou samozřejmě samolepicí a odolné vůči povětrnostním vlivům, soli a mořské vodě. Povrch je navíc dokončen ve vysokém lesku a vypadá, jako by byl lakovaný. Na fólie je poskytována výrobním podnikem záruka minimálně 5 let, která zahrnuje záruku, že fólie je odolná proti UV záření a čisticím prostředkům.

Jednotlivá písmena vašeho písma se nařežou a vytisknou na prázdnou fólii, na které se zobrazí odděleně od sebe se správnými rozestupy. Montáž názvu lodi nebo sloganu je nyní velmi snadná. Volitelně si můžete nakreslit tenkou referenční čáru a podle ní fólii orientovat, abyste měli jistotu, že je vše na správném místě.

Před nalepením fólie na povrch se ujistěte, že je tento povrch naprosto čistý a navlhčený. To vám usnadní umístění písma a odstranění případných bublin. Nyní jednoduše umístěte fólii na zvolený povrch, opatrně ji k němu přitiskněte a odstraňte prázdnou ochrannou fólii.

Pokud se název při dané výšce zdá příliš dlouhý, je možné písmo zkomprimovat nebo jednoduše použít menší výšku písma. V takovém případě vás budeme telefonicky informovat, abychom mohli projednat možné alternativy. Pro výrobu loga, symbolů nebo jiných znaků potřebujeme náčrt nebo vzor. Ten bude naskenován, vektorizován a také nakreslen.

Dostupná písma

Dostupná písma

Možné barvy

Možné barvy

SVB vám pomůže realizovat vaše projekty!

Váš nápad je u nás v dobrých rukou - ať už máte na mysli jakýkoli projekt, SVB vám poskytne kompetentní pomoc při plánování a správný servis pro realizaci všech vašich individuálních nápadů.

Neváhejte nás kontaktovat +49 (0)421-57290-0