International
International Logo
Natřete svou loď jako profesionál
Společnost International vyvíjí nátěrové hmoty určené k ochraně, údržbě a zvýšení výkonnosti všech typů motorových člunů a plachetnic již od roku 1856. Bez ohledu na to, ve které části světa se nacházíte, společnost International nabízí vysoce kvalitní nátěrové hmoty pro jachty nad i pod čarou ponoru. Patří sem protihnilobné barvy, základní nátěry, bezbarvé nátěry a mnoho dalších ochranných produktů pro jachty a lodní průmysl.

Mezinárodní protihnilobný nátěr pro podvodní trup

Ochrana proti hnilobě

Samoleštící protihnilobný nátěr

Samoleštící protihnilobné barvy (International Cruiser / Micron / Trilux) se používají hlavně pro pomalejší plachetnice. Tento typ protihnilobných nátěrů je jedinečný tím, že je samoleštící. Protihnilobný nátěr je rozpustný ve vodě a při pohybu ve vodě se stále zřeďuje, takže na povrchu je vždy čerstvý biocid.

Tenkovrstvý přípravek proti hnilobě

Tenkovrstvé přípravky proti odfouknutí (International VC 17m / VC17m EXTRA) neuvolňují své účinné látky do vody, ale mají velmi hladký povrch, který znesnadňuje organismům přichycení. Hladký povrch navíc zvyšuje rychlost lodi, umožňuje rychlejší akceleraci a snižuje spotřebu paliva. Pokud pravidelně udržujete svůj člun, můžete zabránit znečištění a poškození v jednom. V našem průvodci proti hnilobě vám poskytneme tipy a triky, jak úspěšně aplikovat antifouling na vaši jachtu, a pomůžeme vám vybrat správnou barvu, nářadí a ochranný oděv.

K průvodci proti hnilobě

Účinná ochrana trupu lodi proti znečištění

Pravidelným nátěrem proti hnilobě můžete účinně chránit trup lodi před škodlivými usazeninami nebo nárosty mlžů. Je důležité vědět, jaký protihnilobný prostředek byl naposledy použit. Pokud je protihnilobný nátěr stále v dobrém stavu, stačí povrch očistit a znovu nanést stejný typ protihnilobného nátěru. SVB vám nabízí širokou škálu protihnilobných nátěrů od společnosti International:

Antifounling

Tvrdá ochrana proti hnilobě

Mezinárodní tvrdý antifouling (International Ultra / VC Offshore EU) je rychleschnoucí tvrdý biocid, který je vhodný zejména pro rychlejší plachetnice a motorové čluny. Jednoduše jím natřete trup a zamezte usazování nežádoucích vodních organismů. Antifoulingový nátěr je rozpustný ve vodě a při pohybu ve vodě se stále zřeďuje, takže na povrchu je vždy čerstvý biocid.

Mezinárodní protihnilobný nátěr pro podvodní trup

Vysoce lesklý lak na loď, bezbarvý lak na dřevo a barva na palubu

Jednosložkové lodní barvy (International Topcoat / Super Gloss / Interdeck) mají ve srovnání s dvousložkovými lodními barvami tu výhodu, že jsou levnější a snadněji se aplikují. Dvousložkové barvy (International Perfection) se skládají ze základu a tužidla. Oba se míchají před lakováním, čímž barva získá plný účinek. Dvousložkové barvy na jachty jsou obzvláště tvrdé a zachovávají si lesk déle než jednosložkové barvy na lodě. Pokud se nenecháte odradit o něco vyšší pořizovací cenou ve srovnání s jednosložkovými lodními barvami a budete si při jejich aplikaci jistí, budete se z lesklých výsledků těšit dlouho.

Mezinárodní barvy na lodě Vysoce lesklý lak na lodě
Bezbarvý lak

Bezbarvý lak

Téměř všechny transparentní bezbarvé laky od společnosti International (International Original / Compass / Schooner) lze používat venku i uvnitř, mají velmi dobrou až vynikající ochranu proti UV záření a jsou speciálně vyrobeny pro použití na lodích a jachtách. Společnost International nabízí ve svém portfoliu výrobků také 1 nebo 2složkové bezbarvé nátěry. Osvědčený dvousložkový vysoce lesklý bezbarvý lak International Perfection Plus je k dispozici v internetovém obchodě SVB v 0,75litrových nebo velkých 2,25litrových nádobách.

Mezinárodní bezbarvý lak

Velké rozměry pro profesionální použití

Tyto výrobky byly vyvinuty speciálně pro loděnice a specializované firmy na restaurování a lakování lodí. Vzhledem k potřebným specifickým metodám aplikace a velikostem 5 až 20 litrů nejsou nátěrové hmoty řady International Professional vhodné pro soukromé uživatele, ale pouze pro profesionály oprávněné používat profesionální nátěrové hmoty na lodě.

Plnivo a epoxidová pryskyřice
Primery
Barvy na lodě a jachty
Ochrana proti hnilobě
Ředidla
Velké rozměry pro profesionální použití
International® (www.international-yachtpaint.com) je jedním z předních světových výrobců vysoce kvalitních barev a konzervačních prostředků pro jachty a lodní průmysl. Od roku 1856 společnost International® vyvíjí nátěrová řešení pro ochranu, zvýšení výkonnosti a zachování hodnoty všech typů lodí. Patří mezi ně vysoce kvalitní nátěrové hmoty pro jachty nad i pod čarou ponoru, jako jsou protihnilobné barvy, základní nátěry, bezbarvé nátěry, vrchní nátěry, ředidla a další řešení pro ochranu a péči o plachetnice a motorové čluny. Jako součást společnosti AkzoNobel (www.akzonobel.com) se International® těší důvěře zákazníků po celém světě.