Bavaria
bavaria Logo
BAVARIA YACHTS - 100% Made in Germany. BAVARIA YACHTS je jedním z nejmodernějších výrobců plachetnic a motorových jachet na světě. Jachta BAVARIA je výsledkem dokonalé kombinace několika komponentů. Jejím základem je komplexní know-how v oblasti stavby lodí, inženýrství a designu. Díky nejlepším materiálům, nejlepšímu vybavení, nejlepšímu řemeslnému zpracování a oddaným zaměstnancům vzniká něco, co z každé jachty BAVARIA dělá radost.
Pro požadavky na podporu BAVARIA použijte prosím kontaktní formulář nebo napište e-mail na adresu bavaria@svb.de.

Bavaria Náhradní díly pro plachetnice a motorové jachty

Vítejte ve světě BAVARIA

Široká škála kompetencí!

Exkluzivní partnerství lídrů na trhu, společností BAVARIA a SVB

BAVARIA v sobě spojuje tradici stavby lodí, německé inženýrské dovednosti a schopnost vyrábět moderní jachty s velkým důrazem na detail a kvalitu. Každá loď BAVARIA je postavena za použití složité kombinace vynikajících materiálů a vysoce kvalitního vybavení od přídě až po záď. Jachty BAVARIA jsou navrženy s ohledem na námořní životní styl!
S více než 140 zaměstnanci, přibližně 35 000 inovativními produkty pro vodní sporty a více než 35 lety zkušeností je SVB zárukou odbornosti v oblasti technického vybavení a příslušenství pro vodní sporty, jakož i rychlé přepravy pro jachtaře, nájemce a společnosti provozující vodní sporty po celém světě. Ve společnosti SVB je milovníkům vodních sportů poskytováno technické poradenství v šesti různých jazycích, a to online, osobně i po telefonu.

Originální náhradní díly BAVARIA zajistí, že vaše jachta zůstane originální. Proto je správné vybavení originálními součástkami nejvyšší prioritou. Originální náhradní díly BAVARIA jsou nezbytnou součástí pro zachování hodnoty vaší jachty a zaručují nejlepší přizpůsobení, funkčnost a optimální bezpečnost na palubě. Najděte si svůj originální náhradní díl - ať už pro plachetnici nebo motorovou jachtu BAVARIA.

  • Originální náhradní díly BAVARIA
  • Exkluzivní spolupráce
  • Snadné vyhledávání náhradních dílů
  • Originální lodní díly

Formulář podpory BAVARIA

Vyplňte prosím níže uvedený formulář. Ozveme se vám co nejdříve.

Vaše číslo nám pomůže rychleji vyřídit váš požadavek