Sprenger
Sprenger Logo
Lodní kování Made in Germany - od roku 1872
Filozofie společnosti Herm. Sprenger Metallwarenfabrik GmbH & Co. KG bylo vždy vyrábět výrobky nejvyšší kvality. Společnost Sprenger používá pouze ty nejlepší materiály a komponenty, aby mohla svým zákazníkům nabídnout polehlivé a mimořádně odolné výrobky. Zkušební přístroje společnosti podléhají neustálé, pečlivé a profesionální kontrole odborně vyškolených zaměstnanců a po každé dokončené fázi výroby jsou prováděny materiálové testy a kontroly kvality. Všechny výrobky označené logem HS jsou vyráběny ve výrobním závodě Iserlohn v regionu Sauerland a jsou synonymem kvality "Made in Germany".

Herm. SPRENGER - Kvalita, která se hýbe - od roku 1872

Důvěra v kvalitní výrobky - Made in Germany

Společnost Sprenger se zavázala ke kvalitě a bezpečnosti. Výrobky společnosti jsou synonymem známé značky "Made in Germany". Vše, co se vyrábí, podléhá pečlivé a neustálé kontrole kvality v každé fázi výroby i po ní. Není divu, že slogan společnosti zní "Kvalita, která funguje".

Lodní kování Made in Germany - od roku 1872

Filozofie společnosti Herm. Sprenger Metallwarenfabrik GmbH & Co. KG bylo vždy vyrábět výrobky nejvyšší kvality. Společnost Sprenger používá pouze ty nejlepší materiály a komponenty, aby mohla svým zákazníkům nabídnout polehlivé a mimořádně odolné výrobky. Zkušební přístroje společnosti podléhají neustálé, pečlivé a profesionální kontrole odborně vyškolených zaměstnanců a po každé dokončené fázi výroby jsou prováděny materiálové testy a kontroly kvality. Všechny výrobky označené logem HS jsou vyráběny ve výrobním závodě Iserlohn v regionu Sauerland a jsou synonymem kvality "Made in Germany". Mezi nejprodávanější produkty společnosti Sprenger patří bloky a kladky, nástavce na rumpály a vačkové klíny.