Podrobnosti o produktu

Genaker plachta z nylonu ripstop (CHS 65 g - 1,5 oz), tri-radiální moderní design pro optimální odolnost proti deformaci a pro lepší výkon. V kombinaci barev modrá / bílá / šedá (barevná kombinace se může lišit v závislosti na velikosti plachty). Rohy plachty jsou zpevněny radiálními laminacemi a kroužky z nerezové oceli. Hlavní švy jsou dvojitě šité. Plachty jsou k dispozici v různých velikostech. Dodává se s taškou.

POZNÁMKA: Nákres rozměrů plachty naleznete zde.

Dobré vědět - plachtění na puchýřích je jednoduché
Plachtyblister a genakr jsou turbodmychadlem pro vaši jachtu. Když lodě s genoou a fokou dělají své kilometry neochotně, blistry vás i vaši loď pořádně vynesou kupředu. Bohužel úcta k "velkému hadru" je stále rozšířená. V kombinaci s ponožkou se však tyto plachty staly velmi pohodlnými na používání. Největším problémem těchto velmi lehkých plachet je částečně nepředvídatelné chování při nastavování a hoře a při manévrech na změnu kurzu. Při použití ponožky jsou tyto operace velmi dobře zvládnutelné. Dokonce i nastavení blistru nebo genakru je pohodový manévr, protože plachta je okamžitě ve větru. Plachta se zvedne pomocí trubky ve stěžni a poté se plachta nastaví. Trubka zůstává ve stlačeném stavu nad hlavovou plachtou.
Navíc je možné plachtu kdykoli stáhnout, aniž by bylo nutné krotit nekonečné množství plachty na palubě nebo v kokpitu. Pomocí ponožky se vítr z plachty odvádí. Blistr nebo genakr lze uložit jako kompaktní trubkový systém, aniž by bylo nutné krotit jeho shon v pytli na plachty. Rychle si uvědomíte, co vám na vašich jachtařských výletech chybělo! Díky různým velikostem jednotek jsme v SVB schopni dodat vysoce kvalitní blistry za srovnatelně nízké ceny. Jsme si jisti, že i vy najdete tu správnou velikost pro vaši plachetnici. Výběr lze provést na základě rozměrů I a J. Pokud potřebujete s výběrem blistru nebo genakru pomoci, můžete nám zavolat. Naši specialisté na plachtění SVB vám rádi pomohou se správným výběrem.
Udělejte krok k větší rychlosti a zábavnějšímu plachtění v mírném a středním větru!

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

8 Hodnocení zákazníků

4.8 (z 8 hodnocení)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Tommi P.
podle Tommi P. Státní vlajka Finsko 28.06.2019 ověřený nákup
Good price and performance
It looks good and was easy to setup with a sock. Our boat was "flying" with it around 6 ms wind. After the first try, I cannot yet say anything about product's endurance but it has quality components of Doyle.
Jean Claude B.
podle Jean Claude B. Státní vlajka Francie 23.11.2017 ověřený nákup
pas encore utilisé
Michael H.
podle Michael H. Státní vlajka Německo 28.05.2017 ověřený nákup
Macht einen sehr guten Eindruck

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka English
  • Státní vlajka Español
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!