Náhradní díly pro lodě

Značky v této kategorii

Logo HONDA
SpolečnostHONDA vyvíjí nejen automobilové motory, ale také závěsné motory pro lodní použití a je považována za největšího výrobce motorů na světě. Společnost byla založena v roce 1948 a stala se celosvětově úspěšnou. Zásluhou vlastní technologie je dnes Honda považována za průkopníka čtyřtaktních závěsných motorů. Světoznámé pro svou spolehlivost a účinnost jsou závěsné motory Honda snadno rozpoznatelné podle stříbrného lemování a dalších prvků.
Objevte nyní všechny produkty HONDA
Logo LOFRANS
Společnost LOFRANS Windlass SRL vyrábí kotevní navijáky pro lodě o délce 6 metrů až po megajachty o délce 40 metrů již více než 35 let. Italská společnost byla založena v roce 1965 a zaměřuje se pouze na konstrukci a výrobu kotevních navijáků. S roční produkcí více než 30 000 navijáků patří LOFRANS mezi největší světové výrobce kotevních navijáků a vyrobil více navijáků než kterýkoli jiný výrobce na trhu. Všechna převodová ústrojí používaná v navijácích jsou společností LOFRANS speciálně navržena pro použití v navijácích a jsou seřízena pro optimální účinnost. Stejně tak elektromotory jsou vyráběny speciálně pro společnost LOFRANS. V četných testech renomovaných jachtařských časopisů se společnost LOFRANS opakovaně umisťuje mezi vítězi testů; zejména pokud jde o účinnost a výkon. Výběr náhradních dílů LOFRANS je nyní s vyhledávačem náhradních dílů SVB Lofrans jednodušší než kdykoli předtím! Vyhledávač náhradních dílů Lofrans
Objevte nyní všechny produkty LOFRANS
Logo NMEA2000
NMEA 2000 je síťový systém, který podporuje výměnu dat mezi zařízeními integrovanými do sítě. Do systému je možné integrovat až 50 navigačních zařízení, jako je mapový plotr, GPS, autopilot, baterie a hloubkoměr. Mezi těmito různými navigačními zařízeními lze vyměňovat data a sledovat je pomocí počítače nebo chytrého telefonu. NMEA 2000 je nástupcem NMEA 0183, který byl vyvinut jako rozhraní a nepodporuje síťové funkce.
Objevte nyní všechny produkty NMEA2000
Logo RAYMARINE
Raymarine - Specialisté na námořní techniku. Společnost Raymarine má více než 30 let zkušeností s vývojem a výrobou elektroniky pro rekreační lodě, zejména námořních navigačních systémů a autopilotů, a vyrábí inovativní technologie v kombinaci s elegantním designem.
Objevte nyní všechny produkty RAYMARINE
Jednodušší už to být nemůže! Praktický vyhledávač náhradních dílů SVB je snadný způsob, jak rychle a bez zdlouhavého hledání najít potřebné díly: Stačí otevřít vyhledávač náhradních dílů a vybrat příslušný výrobek v požadované kategorii. U každé položky se zobrazí rozbalený náhled, takže si můžete přímo vybrat hledaný díl a kliknutím myši jej vložit do nákupního košíku. Další informace o Náhradní díly...
Náhradní díly

Jak najdu díl pro lodě?

- Najděte lodní díly přímo pomocí vyhledávače náhradních dílů SVB: Najděte náhradní díly pro lodě pomocí několika kliknutí -

Nejprve vyberte kategorii, pro kterou potřebujete náhradní díl. Nyní se zobrazí výběr výrobců a výrobků, pro které má náš internetový obchod k dispozici náhradní díly. Kliknutím na model a položku se otevře rozbalovací náhled, ve kterém jsou barevně zobrazeny všechny díly, které jsou okamžitě k dispozici. Rozbalovací okno poskytuje další informace o tom, jak vybrat položku.

Pomocí kolečka myši můžete obrázek zvětšit nebo zmenšit, případně použít dvě tlačítka v pravém horním rohu pro zvětšení a zmenšení. Podržením levého tlačítka myši můžete obrázek přetáhnout. Klepnutím na kolečko u dílu zahájíte proces objednávání nebo se dozvíte více informací o dané položce.

Kde najdu levné náhradní díly pro lodě?

- Od kterých výrobců lze koupit originální náhradní díly? -

V SVB nenajdete použité výrobky našich výrobců, ale pouze kvalitní, nové náhradní díly - náš internetový obchod a vyhledávač náhradních dílů vám pomůže koupit hledaný lodní díl. Tuto nabídku neustále rozšiřujeme, abyste vždy snadno a rychle našli levné náhradní díly.

Hledáte konkrétní značkové výrobky? U nás můžete zakoupit nové náhradní díly na lodě pro závěsný motor HONDA, závěsný motor TORQUEEDO, plynový sporák ENO, pohon MERCRUISER Z, naviják LOFRANS, OCEAN TECHNOLOGIES i palubní WC JABSCO. Dodáváme také příslušenství a díly pro řadu lodních přístrojů. Klikněte zde a najděte díly pro lodní čidla větru, stěžňové jednotky, přijímače GPS a počasí a mnoho dalšího na palubě!

Hodnocení a recenze zákazníků

Všechny recenze (153.829)
Ikona profilu uživatele

Michal S. na adrese 09.04.2024

Vše OK

Ikona profilu uživatele

Katerina T. na adrese 28.03.2024

První balík je ok ještě čekám na dva balíky tak se uvidí.

Ikona profilu uživatele

Martin S. na adrese 07.03.2024

Co sem potřeboval to maji