Překližkové odřezky

Řezání překližky

Vážení zákazníci, upozorňujeme, že nemůžeme zpracovávat použité nebo materiály poskytnuté vámi. Děkujeme za pochopení.

Dřevo zkrášluje. Díky specifické pevnosti dýhovaných panelů nejsou ideální pouze pro interiér vaší lodě, ale také pro karavany nebo váš vlastní domov. Dýhované panely se skládají ze tří nebo více lepených vrstev a jsou proto lehké a velmi stabilní.

Dřevotřískové panely

Použitelné v mnoha oblastech

Dřevotřískové panely jsou - díky své specifické pevnosti - ideální pro interiér lodí. Skládají se ze tří nebo více vrstev lepeného dřeva. Kvůli zrnitosti a způsobu lepení jsou směrové vlastnosti tohoto materiálu, jako je chování při nabobtnání, konzistentní po celé desce.

Nabízíme vynikající, vysoce kvalitní námořní překližky s dekorativním obalem ve čtyřech různých typech dřeva a ve dvou různých kvalitách, také nejlepší teakovou překližku s obalem 2,5 mm nebo překližku Okumé AW100 pro interiérový design.

Poskytujeme dekorativní obaly v následujících kvalitách: A/B: použitelné oboustranně a A/C: použitelné jednostranně. Kvalita A: nejlepší kvalita, rovnoměrné zabarvení, jemná struktura. Kvalita B: dobrá kvalita, povoleny lehké barevné odchylky a změny v struktuře.

Přesně podle vašich potřeb!

Překližku můžete výborně řezat do různých velikostí. Pošlete nám prosím list s údaji o překližce naplněný vašimi specifickými údaji.


Překližka v různých provedeních a kvalitách

Překližka v různých provedeních a kvalitách

Dekorativní obaly

Můžete si vybrat mezi čtyřmi různými dekorativními obaly: Sapeli Mahagon, Teak, Cherry nebo Khaya Mahagon, každý ve kvalitě A/B nebo A/C.

Tyto dřevotřískové panely poskytujeme v závislosti na kvalitě v tloušťkách od 2 do 12 mm nebo od 6 do 15 mm. Nabízíme také nejkvalitnější teakovou překližku s obalem 2,5 mm ve kvalitě A/B, která je ideální pro stoly, pracovní plochy a pro teakové paluby. Na vyžádání poskytujeme toto silnější materiál také s frézovanými drážkami.

Okumé pro interiérový design

Naše vysokokvalitní překližky Okumé jsou lepené AW100 a skládají se celým svým průřezem z Okumé. Tato překližka je ideální pro interiérový design vaší lodě. Můžete ji použít například na podlahy, přepážky, palubní desky, atd.

SVB vám pomáhá realizovat vaše projekty!

Vaše myšlenka je u nás v dobrých rukou - bez ohledu na to, jaký projekt máte na mysli, SVB má kompetentní plánovací pomoc a správný servis k realizaci všech vašich individuálních nápadů.

Nebojte se nás kontaktovat +49 (0)421-57290-0

Velikosti panelů a řezů

Nabízíme bezplatné řezání panelů podle vaší představy.

Nákup probíhá pouze pro celé desky nebo ve specifikovaných formátech na levé straně. Vezměte prosím na vědomí, že šířka řezu je 3-4 mm.

Velikosti panelů a řezů
Pilový stůl


Pilový stůl

Nabízíme bezplatné řezání panelů podle vaší představy. S naším pilovým stůlem je možné provádět horizontální nebo vertikální řezy. Nákup probíhá pouze pro celé desky nebo ve specifikovaných formátech níže. Vezměte prosím na vědomí, že šířka řezu je 3-4 mm. S naším pilovým stůlem můžeme řezat přesně. Je možné řezat celý panel horizontálně nebo vertikálně.

Kromě řezání Perspexu nabízíme i individuální řezání překližky.