E-mailový zpravodaj
Novinka! Získejte všechny nejnovější zprávy SVB také prostřednictvím aplikace WhatsApp a/nebo SMS.

Novinka! Získejte všechny nejnovější zprávy SVB také prostřednictvím aplikace WhatsApp a/nebo SMS.

Nyní můžete dostávat naše pravidelné informace o nejnovějších produktech, exkluzivních nabídkách, zajímavých akcích a jedinečných výhodách přímo do svého chytrého telefonu prostřednictvím SMS nebo aplikace WhatsApp.

Zaregistrujte se nyní

SVB News

SVB News

Vždy dobře informován! Seznamte se s našimi nejnovějšími top nabídkami, videonávody, online průvodci, odbornými tipy, testovacími zprávami a trendy v oblasti vodáctví. Dáváme vám také nahlédnout do zákulisí společnosti SVB a informujeme vás o důležitých nadcházejících termínech, propagačních akcích, spolupráci a sponzorství.

Exkluzivní náhledy Chili

Exkluzivní náhledy Chili

Lovci výhodných nabídek zpozorněte! Jako předplatitelé našeho exkluzivního Chili preview se jako první dozvíte o našich "extra žhavých" Chili nabídkách. Tyto nabídky jsou skutečnou krádeží a jsou k dispozici pouze po omezenou dobu. Předplatitelé se o nich dokonce dozvědí dříve, než jsou v prodeji! Ujistěte se, že jste první, kdo najde výhodnou nabídku.

Zjistěte více o našich nabídkách chilli:

O našich chilli papričkách

Praktické tipy a doporučení pro život na palubě

Praktické tipy a doporučení pro život na palubě

Naše videonávody a online průvodci jsou velmi oblíbené. Jako odběratelé našich zpravodajů nikdy nezmeškáte žádná nová videa, produkty nebo trendy v oblasti motorových člunů, plachetnic a života na palubě.

Osobní oznámení

Osobní oznámení

Máte technický dotaz k produktu? Využijte znalostí naší obrovské komunity vodních sportů a položte svůj dotaz přímo pod popisem výrobku v našem internetovém obchodě. Jakmile obdržíte odpověď, budete o ní informováni osobně.

Již jste si produkt zakoupili nebo byl přidán do seznamu přání? Pak vás budeme informovat také o nových recenzích.