FUJINON

Jako doma ve všech oceánech - s mořskými dalekohledy Fujinon.
Za společností Fujinon stojí divize optických zařízení společnosti FUJIFILM Europe GmbH. Dalekohledy Fujinon jsou celosvětově známé svou výjimečnou kvalitou. Portfolio společnosti Fujinon zahrnuje vysoce kvalitní brýle zejména pro profesionální a poloprofesionální použití. U SVB získáte námořní dalekohledy s kompasem i bez kompasu. Dalekohled Fujinon 7x50 WPC-XL je opravdovým tipem insidera z hlediska poměru ceny a výkonu. Další informace o FUJINON...

Ostré snímky jako břitva

- Na vodě i na souši -

Dalekohled 7x50 přesvědčí svým kompaktním a pevným pouzdrem z nárazuvzdorného polykarbonátu a je také 100% vodotěsný. Integrovaný magnetický kompas Suunto je osvětlený, a proto je snadno čitelný i ve tmě. Další specifikace: zvětšení: Průměr objektivu: 50 mm, zorné pole: 7x, zorné pole: 50 mm: 7°, soumrakový faktor: 18,7, vztlakový, rozměry: 184 x 194 mm, hmotnost: 880 g, dodáváno s plovoucím ramenním popruhem.
Dalekohledy Fujinon jsou vysoce kvalitní a jsou užitečným doplňkem vašeho sportovního vybavení na lodi. Mnoho spokojených zákazníků si nyní nedokáže představit život na vodě bez dalekohledu Fujinon.