BSH

BSH - Spolková námořní a hydrografická agentura Německa je důležitým poskytovatelem informací pro plavbu, hospodářství a mořské prostředí. BSH, která v současné době provozuje 10 automatických měřicích stanic, poskytuje předpovědi týkající se přílivu a odlivu, vodní hladiny a bouřkových přívalů. Pokrývají širokou škálu úkolů - BSH například také vydává námořní mapy a knihy pro profesionální i rekreační plavbu a roční kalendář přílivu a odlivu.
Ve svém archivu BSH spravuje pravděpodobně největší sbírku zpráv v láhvi na světě. Zahrnuje přibližně 660 dopisů, které byly nalezeny v letech 1864 až 1933. Další informace o BSH...
Filtr zpět
Hlavní kategorie
Hodnocení
Cenové rozpětí
Dostupnost
 
Kategorie
Všechny filtry

BSH mapy sportovních lodí pro vaši jachtu

- Vždy aktuální -

Spolehlivé informace z první ruky poskytuje flotila pěti moderních průzkumných plavidel BSH, která systematicky zaznamenávají a monitorují všechny změny v německých mořských oblastech. Všechny nejnovější výsledky průzkumů a významné námořní změny jsou zohledněny při výrobě těchto sad lodních map. Mapy jsou vydávány v pravidelných intervalech. Jsou vytvářeny podle mezinárodního signálního kódu a jejich obsah je uveden pouze v němčině. Pokrývají měřítka od 1:12 500 do 1:50 000. Viz také www.bsh.de.

Věděli jste, že?

Přílivový kalendář BSH byl v roce 2019 nejprodávanějším artiklem SVB. Objednejte si svůj výtisk přílivového kalendáře BSH na nadcházející sezónu již nyní.