Obnovení polohy obrazu
Zavřít
Zpět
Tento produkt již není k dispozici.

Podrobnosti o produktu

Exkluzivní technologie LOWRANCE: větší dosah, větší rozlišení! Zlepšete svůj výhled pomocí nejlepší technologie StructureScan™ ve své třídě. StructureScan™ nabízí obzvláště detailní zobrazení mořského dna pro všechna zařízení HDS®. Prostřednictvím ethernetového připojení je možné připojit až tři displeje HDS. Ani profesionálním rybářům tak nic neunikne. Napájecí napětí: 12 V. Spotřeba energie: max. 75 A.

StructureScan™ nabízí jedinečné vlastnosti a funkce a vyniká nad ostatními zobrazovacími technologiemi!

SideScan Imaging nabízí boční pohledy ve vysokém rozlišení s rozměrovými detaily, a to až do vzdálenosti 152 m od levoboku k pravoboku - lze tak naskenovat více vody za kratší dobu a získat tak bohaté rybářské revíry. SideScan také rozpoznává různé cíle, jako jsou struktury, lososi a nástražní rybky. Rozsah hloubky SideScan: 46 m, max. rychlost: 56 km/h (35 mph).

DownScan Imaging™ je přesný echolokační systém vertikálně pod vaší lodí. Má také vynikající zobrazení termoklin. Hloubkový dosah systému DownScan Imaging™: 92 m, max. rychlost: 55 mph (88 km/h).

Obsah dodávky:

  • StructureScan HD Modul
  • Snímač LSS-2 (montáž na záď)
  • Držák pro snímač
  • Napájecí kabel
  • 4,5 m ethernetový kabel

Dokumenty

de-flag Datový list
.PDF, 397,70 KB
de-flag Manuální
.PDF, 1,13 MB
de-flag Stručný manuál
.PDF, 1,93 MB
en-flag Manuální
.PDF, 1,07 MB
en-flag Stručný manuál
.PDF, 1,97 MB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!