Podrobnosti o produktu

Tato krásná stropní svítidla od dánské společnosti CABIN vyzařují do kabiny měkké světlo. Stropní světla nemají vypínač. Součástí dodávky je halogenová žárovka G4 12 V / 10 W.

Poznámka k výběru světelných zdrojů
U halogenových, xenonových nebo jednoduchých žárovek s wolframovým vláknem se pouze část absorbované elektrické energie přemění na světlo, zbytek se ztratí ve formě nežádoucího tepla, což znamená, že se tyto žárovky velmi zahřívají!
Světla jsou proto konstruována tak, aby horké žárovky nemohly poškodit ani pouzdro, ani samotnou patici žárovky.

Výrobci světel uvádějí na světle maximální příkon žárovky. Obvykle se tak děje pomocí štítku v podobě nálepky uvnitř světla.
Údaj 10 wattů znamená, že se světlem může být použita maximálně jedna žárovka o výkonu 10 wattů, a to bez ohledu na to, zda je světlo provozováno s palubním napájecím zdrojem 12 nebo 24 voltů.
Pro provoz v 24 V elektrické síti vozidla nepoužívejte dodanou 12 V žárovku, ale volitelně dostupnou 24 V žárovku (13998).

Světla lze samozřejmě používat i s LED žárovkami. V takovém případě se nemusíte starat o to, jak se světelný zdroj zahřívá, protože LED žárovky přeměňují většinu elektrické energie na světlo. Protože mají velmi nízké ztráty, tolik se nezahřívají.

Dokumenty

en-flag Brožura
PDF, 317,32 KB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

5 Hodnocení zákazníků

4.4 (z 5 hodnocení)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Heinz J.
podle Heinz J. Státní vlajka Německo 29.05.2012
sieht super aus
Peter Z.
podle Peter Z. Státní vlajka Německo 06.07.2010
Sehr schöne und qualitative hochwertige Leuchte
Peter S.
podle Peter S. Státní vlajka Německo 17.05.2016 ověřený nákup
Teuer, aber wirklich gut !

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!