STERLING Chránič proti hlubokému vybití PRO LATCH R

SVB Cena: 197,21 €
Včetně daně, bez dopravy.
Na skladě je pouze 1
ks.
Art.-No.
32943
Modelno
LR160
Popis
STERLING - vypouštění PRO LATCH R
Provozní napětí
12 V, 24 V

Podrobnosti o produktu

Ochrana proti vybití PRO LATCH R nabízí ochranu proti vybití startovací nebo spotřební baterie! Zařízení je vhodné zejména tehdy, když je akumulátor nabíjen velmi malým/slabým proudem, např. při použití solárních panelů nebo větrných generátorů. PRO LATCH R zajišťuje, že se zatížení přenese na ostatní baterie beze ztrát.

Ochrana proti vybití startovací baterie: Spotřebiče, které vybíjejí baterii, jsou připojeny k výstupu PRO LATCH R. Při dosažení určité hodnoty napětí relé vypne. Tím je zajištěn dostatek energie pro startování motoru.

Ochrana proti vybíjení akumulátoru: Stejně jako u startovací baterie je i zde baterie odpojena od spotřebičů. Hodnota, kdy bude akumulátor odpojen, je však nižší. Tím se zabrání úplnému vybití a tím i zničení akumulátoru.

Programovatelné spínací napětí: Minimální a maximální hodnoty zapnutí a vypnutí se liší v závislosti na funkci. Je tak možné optimální nastavení. Lze nastavit napětí mezi 10,4 V / 20,8 V a 14,7 V / 29,4 V DC.
Poznámka: PRO LATCH R je bi-stabilní relé, které při sepnutí nebo rozepnutí nespotřebovává žádnou energii. Pro 12 V a 24 V elektrický systém.

Dokumenty

en-flag Brožura
.PDF, 2,91 MB
multi-flag Manuální
.PDF, 2,00 MB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!