Podrobnosti o produktu

IC-M35 se snadno používá a má jasný hlasový impuls. Kromě toho má druhý mikrofon pro potlačení šumu a hlasitost se automaticky upravuje v závislosti na hluku, kterého se vzdává. Pohodlné ovládání díky tenkému designu a velkým tlačítkům. IC-M35 je plovoucí a vodotěsný podle normy IPX7 (hloubka 1 m po dobu 30 minut). Jeho úsporný obvod umožňuje provozní dobu 8 hodin. Součástí sady je lithium-iontový akumulátor BP-252 a nabíječka BC-173 se střídavým adaptérem 230 V. Samostatně je k dispozici 12 V napájecí kabel pro nabíječku.

  • dvou- nebo tříkanálové monitorování
  • Vysílací výkon 6 W
  • funkce automatického vyhledávání
  • přímý přístup na kanál 16 nebo programovatelný kanál volání
  • rozměry (š × v × h): 62 x 139,5 x 43 mm
  • hmotnost: 295 g

Poznámky k programování:

Toto zařízení musí být naprogramováno s vašimi osobními údaji, jako je MMSI a/nebo čísla ATIS. Programování čísel MMSI a ATIS můžete provést sami. Příslušné pokyny naleznete v příručce.

Alternativně můžeme programování provést za poplatek.

Pokud si přejete, abychom vaše zařízení naprogramovali, sdělte nám to prosím spolu s objednávkou. Dále prosím zadejte své číslo MMSI / ATIS do pole "komentář" během objednávky nebo vyplňte náš datový list pro programování VKV vysílaček a zašlete jej na adresu: datenblatt@svb.de.

Pokud je třeba naprogramovat další kanály (např. holandské kanály 30, 31 a 37), účtujeme také poplatek za naprogramování.

POZOR: Používání ručních radiostanic ve vnitrozemské vodní dopravě je povoleno pouze v omezeném rozsahu. Dodržujte prosím předpisy pro vnitrozemskou plavbu ve vaší oblasti.

Žádost o přidělení čísel MMSI a ATIS naleznete v části Servis/Stažení.

Dokumenty

de-flag Brožura
PDF, 787,57 KB
en-flag Manuální
.PDF, 2,35 MB
Art.-No.: 14608
en-flag Manuální
.PDF, 399,17 KB
Art.-No.: 14608

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

19 Hodnocení zákazníků

Hendrik O.
podle Hendrik O. Státní vlajka Nizozemsko 21.08.2019 ověřený nákup
Sehr gute Marifon
Sehr gutes Gerät mit der Aufladestelle.
Serge F.
podle Serge F. Státní vlajka Francouzská Polynésie 05.06.2019 ověřený nákup
Satisfaction
Très bon produit qui correspond totalement à mes attentes navigation en toute sécurité dans le lagon de Raiatea et entre les îles avoisinantes, Bora Bora et Huahine. Très bon service assuré par SBV.
NICOLA T.
podle NICOLA T. Státní vlajka Itálie 30.03.2018 ověřený nákup
qualità del prodotto non discutibile. Ottimo prezzo offerto, molto conveniente. La comunicazione è stata molto efficiente e la spedizione rapida e sicura. Transazione perfettamente andata a buon fine.

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka Deutsch
  • Státní vlajka Français
  • Státní vlajka Italiano
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!