Ruční radiostanice HX300E VHF

Obnovení polohy obrazu
Zavřít
Zpět
Art.-No. 85387

Podrobnosti o produktu

Plovoucí VKV ruční radiostanice HX300E nabízí snadno použitelný systém menu E2O (Easy To Operate). Jedinečná technologie nabíjení USB a přiložený nabíjecí kabel s adaptérem na střídavý proud 220 V poskytují větší flexibilitu při nabíjení baterie. Kompaktní, ergonomický design pouzdra je výsledkem nové ultra malé, velkokapacitní 3,7V lithium-iontové baterie s kapacitou 1560 mAh. Díky tomu má rádio mnohem menší konstrukci pouzdra. Pokud se HX300 náhodou převrhne přes palubu, automaticky se aktivuje blikající červená LED dioda, která pomůže vysílačku najít a najít, a to i v noci. Tlačítko předvolby poskytuje přímý přístup k 10 kanálům. Zařízení nabízí vysílací výkon 5 W, indikaci hlasitosti a squelch na displeji, funkci skenování přednastavených kanálů a kanály NOAA Weather. Robustní pouzdro je ponořitelné do vody s krytím IPX8 (1,5 m / 5 stop po dobu 30 minut).

Poznámky k programování:

Toto zařízení musí být naprogramováno s vašimi osobními údaji, jako je MMSI a/nebo čísla ATIS. Programování čísel MMSI a ATIS můžete provést sami. Příslušné pokyny naleznete v příručce.

Alternativně můžeme programování provést za poplatek.

Pokud si přejete, abychom vaše zařízení naprogramovali, sdělte nám to prosím spolu s objednávkou. Dále prosím zadejte své číslo MMSI / ATIS do pole "komentář" během objednávky nebo vyplňte náš datový list pro programování VKV vysílaček a zašlete jej na adresu: datenblatt@svb.de.

Pokud je třeba naprogramovat další kanály (např. holandské kanály 30, 31 a 37), účtujeme také poplatek za naprogramování.

POZOR: Používání ručních radiostanic ve vnitrozemské vodní dopravě je povoleno pouze v omezeném rozsahu. Dodržujte prosím předpisy pro vnitrozemskou plavbu ve vaší oblasti.

Žádost o přidělení čísel MMSI a ATIS naleznete v části Servis/Stáhnout.

Dokumenty

en-flag Certifikát
PDF, 50,02 KB
en-flag Manuální
.PDF, 2,53 MB
de-flag Manuální
.PDF, 2,52 MB
Art.-No.: 85387
fr-flag Manuální
.PDF, 2,63 MB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

21 Hodnocení zákazníků

4.6 (z 21 hodnocení)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
100% doporučuje SVB
  • Výhody
  • Kapacita baterie (1)
  • Operace (1)
  • Snížení hluku (1)
  • Poměr cena/výkon (1)
  • Kvalita zvuku (1)
Girenas V.
podle Girenas V. Státní vlajka Litva 02.09.2019 ověřený nákup
Aditional radio.
Using it like second hand radio additional to stationary VHF Standard Horizin.
Fast easy intuitive to use.
Not many functions.
Ike T.
podle Ike T. Státní vlajka Německo 02.05.2019 ověřený nákup
Eine handliche Funke, die begeistert
Das Gerät macht einen soliden Eindruck, die Verschlüsse zu den Öffnungen für den USB Lader sind gut verschlossen und lassen sich einfach öffnen und schließen. Gut durchdacht. Die Sprach- und Hörqualität ist sehr gut, die Bedienung einfach.
Peter G.
podle Peter G. Státní vlajka Švýcarsko 14.07.2018 ověřený nákup
Preis Leistungstipp!
Das Produkt macht Standard Horizon mässig einen qualitativ sehr guten Eindruck. Im Zubehör findet sich serienmässig alles was man braucht, vom Ladegerät bis zum nützlichem Gurtklip. Besonders der Akku hält sehr lange und die Sprachqualität überzeugt in allen Belangen. Sehr einfach zu bedienen.
Leistungsmässig lassen sich auch über normale Dechshöhe grösser entfernte Stationen problemlos anfunken. Top Gerät zu fairem Preis!

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka Deutsch
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!