Podrobnosti o produktu

Satelitní radiová meteorologická stanice GENIO 300 nabízí profesionální předpověď počasí na 4 dny. Vybírat můžete z více než 300 okresů v Německu nebo v požadovaném regionu. Několikrát denně jsou profesionální údaje o počasí z wetteronline.de aktualizovány přes satelit a odesílány do vaší místní meteorologické stanice. Předpovědi jsou možné na ráno, odpoledne, večer, noc nebo den. GENIO 300 navíc nabízí podrobné informace o počasí s 39 symboly počasí a informace o tlaku vzduchu, hodinách slunečního svitu / UV záření, srážkách, rychlosti a směru větru v nárazech, místní teplotě a vestavěné hodiny s funkcí budíku.

Dokumenty

de-flag Manuální
PDF, 411,14 KB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

2 Hodnocení zákazníků

4.5 (z 2 hodnocení)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Niko N.
podle Niko N. Státní vlajka Německo 30.12.2012
Ich habe diese Wetterstation seit 2 Jahren während der Saison auf dem Boot, und sonst zu Hause im Einsatz. Es funktioniert alles sehr gut.
Anonymní
podle Anonymní 03.05.2010
Funktioniert sehr gut

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka Deutsch
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!