Podrobnosti o produktu

Satelitní rozhlasová stanice EOS Info, profesionální předpověď počasí na dnešek a následující 4 dny. Vyberte si z více než 50 regionů v Německu nebo v požadovaném regionu. Vybavena textovým displejem pro snadné pochopení předpovědi a varování před bouřkami. Několikrát denně jsou profesionální údaje o počasí z "wetteronline.de" aktualizovány a odesílány přes satelit do regionální meteorologické stanice. Předpovědi 5x5 extra předpovědí: na ráno, odpoledne, večer, noc nebo den. Vysoce kontrastní displej, podrobné informace s 36 symboly počasí zajišťují snadný a rychlý přístup k informacím. Součástí je bezdrátový teploměr, vlhkoměr a vestavěné hodiny s funkcí budíku.

Dokumenty

de-flag Manuální
PDF, 371,78 KB
Art.-No.: 85068

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

1 Hodnocení zákazníků

1 (z 1 hodnocení)
5 Hvězdy
(0)
4 Hvězdy
(0)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
SESTARETE & RETE SRL S.
podle SESTARETE & RETE SRL S. Státní vlajka Itálie 08.06.2017
evitare questo rivenditore
Se ordinate presso la ditta SVB fate attenzione poichè in caso di problemi il costo della restituzione della merce è a vostro carico, questa mattina per parlare telefonicamente con qualcuno ho atteso in linea più di mezz'ora, ho chiesto se avessi ordinato un nuovo prodotto se avessero potuto venirmi incontro con la restituzione del mio ordine ritirando il mio reso al momento della consegna del nuovo, mi è stato risposto di no, quindi non c'è la minima disponibilirà da parte di questo fornitore. Lo sconsiglio. Si trovano gli stessi artivoli anche da altri rivenditori.

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka Deutsch
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!