Řada 44 LED záďové světlo / černé pouzdro

Obnovení polohy obrazu
Zavřít
Zpět
Art.-No. 21361
Tento produkt již není k dispozici.

Podrobnosti o produktu

Vysoce kvalitní a moderní navigační světla LED řady 44 se vyznačují elegantním designem a velmi jasnými výkonnými diodami LED. Bezúdržbová světla mají schválení USCG, jsou vhodná pro všechna plavidla do délky 50 m a zaručují vysokou úroveň bezpečnosti na moři za všech povětrnostních podmínek. Jsou odolná proti mořské vodě a UV záření, nárazům a otřesům. Série 44 má stejné montážní body jako série 40, 41 a 43. Napájení: Napájení: 12/24 V. Spotřeba energie: cca 1 W. Vodotěsnost podle IP67. Předpřipraveno k zapojení. Rozměry (VxŠxH): 106 x 97,5 x 56 mm.

Poznámka k připojení
Vzhledem k tomu, že délka kabelu se liší v závislosti na místě instalace, je světlo dodáváno bez připojovacího kabelu. Připojují se pomocí dodaného vodotěsného zásuvného připojení se šroubovacími kontakty.

Dokumenty

en-flag Brožura
PDF, 1,77 MB
en-flag Certifikát
PDF, 1,74 MB
en-flag Datový list
PDF, 856,07 KB
multi-flag Manuální
PDF, 706,30 KB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!