Řada 44 LED světlo na pravoboku / černé pouzdro

Obnovení polohy obrazu
Zavřít
Zpět
Art.-No. 21359
Tento produkt již není k dispozici.

Podrobnosti o produktu

Vysoce kvalitní a moderní navigační světla LED řady 44 se vyznačují elegantním designem a velmi jasnými výkonnými diodami LED. Bezúdržbová světla mají schválení USCG, jsou vhodná pro všechna plavidla do délky 50 m a zaručují vysokou úroveň bezpečnosti na moři za všech povětrnostních podmínek. Jsou odolná proti mořské vodě a UV záření, nárazům a otřesům. Série 44 má stejné montážní body jako série 40, 41 a 43. Napájení: Napájení: 12/24 V. Spotřeba energie: cca 1 W. Vodotěsnost podle normy IP67. Rozměry (VxŠxH): 106 x 97,5 x 56 mm.

Poznámka k připojení
Vzhledem k tomu, že délka kabelu se liší v závislosti na místě instalace, je světlo dodáváno bez připojovacího kabelu. Připojují se pomocí dodaného vodotěsného zásuvného připojení se šroubovacími kontakty.

Dokumenty

en-flag Brožura
PDF, 1,77 MB
en-flag Certifikát
PDF, 1,74 MB
en-flag Datový list
PDF, 856,07 KB
multi-flag Manuální
PDF, 706,30 KB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

2 Hodnocení zákazníků

5 (z 2 hodnocení)
4 Hvězdy
(0)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Neveu C.
podle Neveu C. Státní vlajka Francie 24.09.2021 ověřený nákup
Feu de navigation
Bon produit de qualité, efficacité, esthétique, facilité de montage. Bon conseil de la part de SVB MARINE
Neveu C.
podle Neveu C. Státní vlajka Francie 18.09.2021 ověřený nákup
LED grillée mais feu remplacé!
J'ai remplacé l'ensemble de mes feux de navigation par des feux LED Aqua Signal. Malheureusement l'une des LED était "grillée" (quatre clignotements). En une semaine l'incommodité était réglée par le remplacement de la dite LED. Bravo et merci à l'Equipage SVB Marine pour son professionnalisme !
Points forts des feux qualité des matériaux, esthétique, facilité de montage, fiabilité à priori "OUI" je verrai cela dans le temps -) bon rapport qualitéprix

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!