Podrobnosti o produktu

Toto pouzdro chrání váš iPad! Pouzdro se snadno nasazuje a sundává a je dostatečně tenké, abyste ho mohli nechat trvale nasazené. S pouzdrem máte k dispozici plnou funkčnost dotykové obrazovky a fotoaparátu. Protiskluzové těsnění při položení na mapový stolek nebo sedadlo v kokpitu. Vodotěsnost IP67. K dispozici pro iPad1 a iPad2, vždy v modré a šedé barvě.

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

11 Hodnocení zákazníků

3 (z 11 hodnocení)
5 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Eltjo B.
podle Eltjo B. Státní vlajka Nizozemsko 17.07.2012
Seems waterproof. A 4-star rating, no 5-star rating because fitting is quite difficult. Probably it will be easier after several times, don't know yet.
Heinrich E.
podle Heinrich E. Státní vlajka Německo 02.07.2012
Das iPad ist etwas schwer ein und auszubauen. Ohne den mitgelieferten "Schuhanzieher" geht es kaum. Wenn es einmal drin ist, ist es absolut wasserdicht. Wo man es hinlegt bleibt es liegen, egal bei welcher Krängung. Die Bedienung ist okay, man muß nur etwas mehr drücken. Bei Nässe rutschen die Finger etwas schwerer über die Folie. Ansonsten möchte ich nie mehr auf die iPad Navigation verzichten. Der Plotter auf unserer Charteryacht war dagegen ein Dreck.
Marc B.
podle Marc B. Státní vlajka Německo 29.05.2012
Die Hülle ist wirklich wasserdicht.Super!
Die Linse auf der Rückseite ist nicht 100%ig klar, sie hat Schlieren, wenn man durchschaut. Das verschlechtert die ohnehin sehr mäßige Ipad-Kameraqualität noch weiter.

Das Einpacken des Ipads in die Hülle ist nicht ganz einfach, aber wenn man es geschafft hat, dann ist die Hülle dicht.

Zum Aufladen muss man das Ipad wieder auspacken.

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!