Polyesterová pryskyřice AZUR VT

Obnovení polohy obrazu
Zavřít
Zpět
Tento produkt již není k dispozici.

Podrobnosti o produktu

AZUR VT je předem akcelerovaná a bezstyrenová standardní polyesterová pryskyřice vytvrzená tvrdidly MEKP. Barevný indikátor obsažený v pryskyřici zjednodušuje proces zpracování. Základní barva se po přidání tvrdidla MEKP změní během několika minut.

AZUR VT se používá v kombinaci s rohoží a tkaninou ze skleněných vláken pro vytváření zvětralých a vodou nasáklých dílů. Velmi vhodný jako laminovací pryskyřice pro namáhané nátěry nebo jako zalévací pryskyřice (s plnivy). Na dřevěné, kovové a kamenné podklady se YC-G4 používá jako adhezní prostředek. Obsahuje: Obsahuje: 1 kg.

Spotřeba AZUR VT se vypočítá takto: 3 díly skleněného matu nebo 1 díl skleněné tkaniny na m² (např. 900 g pryskyřice na 1 m² = 300 g / m² matu). Součásti nebo nátěry z AZUR VT musí být pokryty nátěrem YC- NAUTIC TOPCOAT, aby se dosáhlo nepřilnavého povrchu.
  • Předem urychlený, pouze přidejte tužidlo.
  • Doba zpracování s 3% tvrdidlem MEKP při 20 °C cca 20 minut.
  • Změna barvy pomocí indikátoru barvy

Skladovatelnost v uzavřeném originálním obalu: 12 měsíců, skladování bez mrazu!

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

8 Hodnocení zákazníků

4.5 (z 8 hodnocení)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Holger H.
podle Holger H. Státní vlajka Německo 13.02.2017 ověřený nákup
top Qualität schon verarbeitet
Holger H.
podle Holger H. Státní vlajka Německo 27.01.2017 ověřený nákup
sehr preiswertes Harz gut zu verarbeiten
Armin M.
podle Armin M. Státní vlajka Německo 31.07.2013 ověřený nákup
Obwohl ich den Härter nur so Pi mal Daumen zumischen konnte, ließ sich das Harz super verarbeiten. Bei leichten Fehldosierungen wurde es einfach schneller oder langsamer hart ist also auch für Anfänger wie mich zu gebrauchen. Nur Mut!!! Ich habe etwas mehr gebraucht als 1 Liter pro Quadratmeter.

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!