Multiplexer NMEA0183 s USB MiniPlex-Lite

Na skladě je pouze 2
ks.
SVB Cena: 182,97 €
Včetně daně, bez dopravy.
ks.
182,97 € Včetně daně, bez dopravy.
Koupit
Číslo článku
14537
EAN
8719326814209
Modelno
0107
Popis
Multiplexer NMEA0183 Multiplexer-Lite s USB MiniPlex-Lite
NMEA2000
Ne
Vstupy NMEA0183
3
Výstupy NMEA0183
1
Přenosová rychlost NMEA0183
4800 - 38400 Baud
NMEA0183
Ano
Ethernet / Síť
Ne
Podpora AIS
Ano

SVB doporučuje pro tuto položku následující

Podrobnosti o produktu

MiniPlex-Lite je náš bezproblémový multiplexer NMEA základní úrovně. Na základě osvědčené technologie naší stávající řady multiplexorů jsme převzali základní prvky multiplexoru a vytvořili základní jednotku s nulovou konfigurací a snadnou instalací.Není třeba žádná konfigurace ani volba přenosové rychlosti. Stačí připojit MiniPlex-Lite do volného portu USB počítače, PC nebo Mac, zadat CD s ovladači a po několika kliknutích je jednotka v provozu. Nepotřebuje žádnou další konfiguraci. Stačí připojit kabely přístrojů ke svorkovým konektorům pomocí nástroje dodávaného z výroby a váš navigační systém založený na počítači je kompletní.

MiniPlex-Lite však není samostatná jednotka, je určena k použití s počítačem.

MiniPlex-Lite bude pracovat s jakýmkoli navigačním softwarovým balíkem prostřednictvím virtuálního portu COM vytvořeného ovladačem. Poskytuje tři galvanicky oddělené vstupy NMEA pro připojení GPS a dalších zařízení, jako je záznamník rychlosti, měřič větru nebo přijímač AIS.

Jedinečnou funkcí zařízení MiniPlex-Lite je automatická detekce vstupu NMEA na kanálu 3. Tento vstup automaticky detekuje vysokorychlostní data z připojeného přijímače AIS, který pracuje rychlostí 38400 bps na rozdíl od standardního zařízení NMEA, které pracuje rychlostí 4800 bps (bitů za sekundu).

Kombinace zařízení MiniPlex-Lite a jeho ovladače virtuálního portu COM představuje specializované řešení NMEA na rozdíl od obecného převodníku Serial <-> USB. Nabízí galvanické oddělení, které je plně v souladu se specifikací NMEA, a nevykazuje známé problémy generických převodníků, jako je nechvalně známý problém "šílená myš" nebo náhlé výpadky datového toku NMEA.
Jakýkoli pokus systému Windows o detekci zařízení Plug & Play na našem virtuálním portu COM je zablokován, což vede ke skutečně bezproblémovému řešení Plug & Play. Stačí připojit kabel USB, načíst disk s ovladači, několik kliknutí a můžete začít pracovat!

Zařízení MiniPlex-Lite je zcela transparentní pro data NMEA. Příchozí data se jednoduše ukládají a přeposílají do počítače jako kompletní věty NMEA.
Veškerá data odeslaná počítačem, například informace o řízení pro autopilota, jsou vyvedena na vyhrazený výstup NMEA.
Multiplexer neposílá žádná data NMEA z vlastních vstupů na svůj výstup! Za předávání vybraných dat NMEA ze vstupů na výstupy je zodpovědný navigační software.

Komunikační rychlost do počítače je mnohem vyšší než standardní rychlost NMEA, a proto nehrozí přetečení a chybějící věty NMEA z přístrojů do počítače.
Aby nedošlo k přetečení při odesílání řídicích dat nebo trasových bodů z vysokorychlostního rozhraní počítače na výstup NMEA, je implementováno řízení toku, které na okamžik zastaví odesílání dat počítačem, když je vnitřní vyrovnávací paměť plná. Chcete-li tuto funkci povolit, musí být v sekci komunikačních parametrů navigačního softwaru povoleno hardwarové řízení toku.

Technické údaje:
Napájení Napájení z portu USB
Spotřeba energie 30 mA
Vstupy 3 x NMEA-0183 / RS-422
Výstupy 1 x NMEA-0183 / RS-422
Rozhraní pro PC USB-Port, ovladače pro virtuální COM-Port
Puffer Vstup 1,2 a USB-Port: 128 znaků, vstup 3: 256 znaků
Rychlost vstupu NMEA 4800 bps (4800/9600/19200/38400 na vstupu 3)
Rychlost výstupu NMEA 4800 bps
Rychlost portu USB 57600 bps
Rozměry 97 x 97 x 28 mm

Dokumenty

de-flag Manuální
PDF, 194,70 KB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka Français
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!