Podrobnosti o produktu

Tato jedinečná opravná fólie se aktivuje UV zářením nebo slunečním světlem a automaticky ztvrdne. Snadné použití: stačí fólii nastříhat na požadované rozměry a umístit na místo. Není třeba nic míchat ani vážit. Zdroje chyb jsou minimalizovány. Opravná fólie na sklolaminát je odolná proti vibracím, povětrnostním vlivům, UV záření a vlhkosti a zůstává pružná. Fólie je rovněž odolná vůči olejům a rozpouštědlům a dlouhodobě odolává teplotám od -40 do +200 °C. Přilne k jakémukoli povrchu (kromě propylenu) a rychle vytvrzuje (od 5 minut v závislosti na stupni UV záření). Tuto opravnou fólii lze znovu opracovat (například broušením, vrtáním nebo lakováním). Dostupné rozměry: 150 x 75 mm a 150 x 220 mm.

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

2 Hodnocení zákazníků

3.5 (z 2 hodnocení)
5 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Bruno K.
podle Bruno K. Státní vlajka Švýcarsko 05.04.2011
Wurde verwendet zur Reparatur einer PKW-Stossstange aus Kunststoff. Resultat hervorragend, lediglich minime optische Beeinträchtigung durch stellenweise Fältelung ("Waschhaut-Effekt"), die aber möglicherweise auf mangelnde Erfahrung bei der Anwendung des Produkts zurückzuführen ist.
Heinz-Werner G.
podle Heinz-Werner G. Státní vlajka Německo 18.03.2015 ověřený nákup
Das Produkt hat mich nicht so richtig überzeugt

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka English
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!