Podrobnosti o produktu

Tento dotykový panel nabízí vynikající čitelnost a snadné ovládání. Jediné tlačítko nabízí možnost zapnutí a vypnutí displeje. Všechny ostatní operace se provádějí prostřednictvím dotykového displeje. První ze tří úrovní ovládání zobrazuje rychlý přehled systému. Zobrazují se tak informace, které potřebujete na každodenní bázi, tj. žádné zahlcení informacemi. V případě potřeby více informací nabízí přehled produktů a konfigurace produktu všechny potřebné informace a možnost změny nastavení. Uživatelské rozhraní je jednodušší díky podpoře více jazyků a přizpůsobitelným názvům všech produktů. Provozní napájení je zajištěno prostřednictvím připojení MasterBus plug-&-play. Instalaci lze provést jak pod omítku, tak i na povrch. 3,5" LCD displej se stmíváním, zvukovou signalizací a vyskakovacím alarmem. Možnost připojení ke všem produktům MasterBus. Rozměry: 113 x 113 x 5 mm (UP) nebo 20 mm (AP). Součástí dodávky je také obsah: 6 m/20 stop Masterbus-Data kabel, 1x terminátor, 4x upevňovací šrouby.

Dokumenty

de-flag Brožura
PDF, 804,43 KB
Art.-No.: 65548
de-flag Manuální
PDF, 1,85 MB
en-flag Brožura
PDF, 835,76 KB
Art.-No.: 65548
en-flag Manuální
PDF, 1,86 MB
fr-flag Manuální
PDF, 1,90 MB
it-flag Manuální
PDF, 1,89 MB
nl-flag Manuální
PDF, 1,82 MB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

2 Hodnocení zákazníků

3 (z 2 hodnocení)
5 Hvězdy
(0)
3 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Peter K.
podle Peter K. Státní vlajka Německo 01.07.2015
Sehr sinnvolle Ergängzung
Sehr sinnvolle Ergängzung für alle Mastervolt Geräte mit Master BUS
Roman B.
podle Roman B. Státní vlajka Švýcarsko 21.10.2016
Touchscreen fällt aus
Das Gerät wär ja eigentlich ganz gut aber ich hab jetzt bereits zum zweiten mal das Touch Screen defekt. Das erste wurde mir Ausgetauscht und das zweite funktionerte knapp etwas mehr als ein Jahr bevor der Touch des Screens wieder ausstieg.

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!