Maják AIS KANNAD marine - SafeLink R10

Podrobnosti o produktu

SafeLink R10 je kompaktní záchranný systém pro přeživší, který je určen pro připevnění k záchranné vestě a pomáhá při záchraně člověka přes palubu. Systém SRS R10 lze aktivovat ručně ve dvou jednoduchých krocích. Nejprve odsuňte oranžový odjišťovací jazýček. Ta se obvykle ponechává na místě, aby nedošlo k náhodné aktivaci. Po uvolnění oranžového jazýčku stáhněte červený uzávěr odjištění. Tím se anténa rozloží a systém R10 SRS se automaticky aktivuje. Pokud je systém R10 SRS profesionálně připevněn k záchranné vestě, může fungovat poloautomaticky; aktivaci systému R10 SRS spustí nafouknutí záchranné vesty. Jedinečné nouzové upozornění je vysíláno do všech přijímačů AIS a mapových plotrů s podporou AIS v okruhu 4 mil (typicky). Nouzová ikona AIS SAR signalizuje požadavek na naléhavou pomoc v situaci muže přes palubu. Integrované zábleskové světlo zajišťuje lepší viditelnost v noci. Zařízení je okamžitě připraveno k použití, nemusí se programovat.
  • Vodotěsnost
  • plovoucí.
  • vestavěný přijímač GPS
  • Provozní doba baterie 24 hodin po aktivaci
  • dimensions: 1,3 x 4,5 x 11,9 cm
  • hmotnost: 120 g

Dokumenty

en-flag Datový list
.PDF, 2,08 MB
Art.-No.: 91026

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

3 Hodnocení zákazníků

4.3 (z 3 hodnocení)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Per B.
podle Per B. Státní vlajka Švédsko 07.03.2012
Small size, does not require registration, well thought out test mode. Very nice product. We will attach one R10 to each lifevest onboard.
Ludwig A.
podle Ludwig A. Státní vlajka Německo 04.01.2015 ověřený nákup
Das Produkt entspricht der Beschreibung, das Handbuch ist sehr dünn, aber ausreichend. Es fehlen leider Infos zur Anmeldung.\r\n\r\nDer Praxistest muss hoffentlich nie stattfinden.
Franco N.
podle Franco N. Státní vlajka Švýcarsko 22.08.2012
Klein und praktisch

Podobné články

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka Deutsch
  • Státní vlajka Français
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!