Obnovení polohy obrazu
Zavřít
Zpět
Art.-No. 11759
Tento produkt již není k dispozici.

Podrobnosti o produktu

Oxi-remover gel je bezpečný a spolehlivý gel na odstranění skvrn od rzi a oxidace. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití na všechny povrchy, jako je kámen, dřevo, kov, sklo a textil. Tento gel lze použít i na citlivé povrchy. Biologicky odbouratelný, rozpustný ve vodě. obsah:: Obsah: 400 ml.

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

3 Hodnocení zákazníků

3.3 (z 3 hodnocení)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
Bernd S.
podle Bernd S. Státní vlajka Německo 02.05.2012
Benutze ich immer um den Flugrost auf meinem Auto zu beseitigen, funktioniert super.
Christina S.
podle Christina S. Státní vlajka Německo 25.06.2015
Wirkt super!
Absolut überzeugendes Produkt. Hilft gegen alle Rostnasen auf dem Gelcoat. Aufsprühen, 15 Min. warten, abspülen. Ggf. wiederholen. Beste Ergebnisse werden bei niedrigeren Temperaturen (ca. 15 Grad) erzielt, also im Mittelmeergebiet im Sommer schwierig anzuwenden. Auch die schwarzen Laufnasen verschwinden.
Uwe F.
podle Uwe F. Státní vlajka Německo 18.05.2013
Sehr teuer und wirkungslos. Habe versucht meine Steinfliesen auf der Terasse von Rostverfärbungen -die durch eisenhaltigen Rasendünger enstanden sind- zu entfernen. Das Mittel zeigte keine Wirkung.

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!