Podrobnosti o produktu

Ideální motor pro rybolov, jako pomocný motor pro plachetnice a pro volnočasové aktivity. Motor poskytuje spolehlivost a výkon za přijatelnou cenu. Nové uchycení motoru je vybaveno naklápěcím mechanismem a oproti předchozím modelům se rozšiřuje do větší šířky a hloubky, a proto je vhodné i na lodě se zvláště silným příčníkem. Držák je vyroben z nerozbitného kompozitního polyamidového materiálu a je zcela odolný proti UV záření. Displej baterie je umístěn na horní straně motoru.
Vlastnosti: - je vybaven systémem, který je vhodný pro napájení baterie: Teleskopická rukojeť o délce 15 cm. Regulace rychlosti 5 fwd. /3 otáčky.
Technologie: Technologie: Cool Power
Vrtule: MKP-37Šestipalcová teleskopická rukojeť zajišťuje pohodlné a snadné řízení.

Desetipolohový držák je vybaven rychloupínacím zámkem páky a zesíleným kompozitním materiálem, který odolává ohýbání, kroucení a poškození UV zářením.

Nabízí pět nastavení rychlosti vpřed a tři nastavení rychlosti vzad pro snadnou volbu potřebné rychlosti a jednoduché, intuitivní ovládání, které vám dává velení.


S displejem baterie: Vypněte motor, počkejte několik sekund, stiskněte tlačítko a uvidíte stav nabití baterie.
Plné nabití
Dobré
Nízké
Dobíjení
Technické údaje: V případě, že je akumulátor nabitý, je možné jej nainstalovat do zásuvky:
Napětí 12 V
Délka hřídele 91 cm
Maximální tah v kg 22.68
Pro plavidla o hmotnosti do: 1350 kg
Poznámka:
Upozorňujeme, že provozem této jednotky ve slané vodě zaniká záruka.

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!