Podrobnosti o produktu

Nejlepší dalekohledy na světě pro použití na moři. COMMANDER GLOBAL, jedinečná kombinace vysoce přesného kompasu s neuvěřitelně jasnou špičkovou optikou. S dalekohledem COMMANDER GLOBAL můžete dát najevo nejen dokonalost, o kterou jako kapitán usilujete, ale také své odhodlání zvládnout i ty největší námořní výzvy.
Čočka kompasu se prezentuje jako extrémně robustní a prakticky nezničitelná díky pouzdru z materiálu Makrolon®, povrchové úpravě Nano a pryžovému pancéřování NBR-Longlife. Prostřednictvím použití přesných čoček a inovativní high-tech povrchové úpravy (Diamond-Marine-Coating) nabízí tyto dalekohledy vynikající optický výkon s bezkonkurenční propustností světla v kombinaci s dobře známým automatickým zaostřováním Steiner Sports.
Steiner mood
Rukojeť STEINER Comfort Grip s gelovými polštářky, nově vyvinuté popruhy a důmyslné příslušenství zajišťují trvale bezpečné používání bez únavy. Žádná kalibrace ani seřizování: Nový kompas je absolutním vrcholem, je celosvětově použitelný. Integrované elektronické měření magnetického pole zajišťuje naprosto přesné určení směru od polárního kruhu až po jižní moře. Orientace je díky digitální technologii mimořádně přesná. Zobrazuje se v analogovém stylu překrytý na spodním okraji obrazu, aniž by zasahoval do zorného pole.
Díky intuitivnímu ovládání a kompenzaci sklonu je obsluha mimořádně jednoduchá a spolehlivá. Celkově vzato nabízí COMMANDER GLOBAL takovou škálu špičkových funkcí, že vás bezpochyby zanechá nadšené

Dokumenty

de-flag Stručný manuál
.PDF, 238,98 KB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

3 Hodnocení zákazníků

5 (z 3 hodnocení)
4 Hvězdy
(0)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Valentin S.
podle Valentin S. Státní vlajka Rumunsko 05.07.2018 ověřený nákup
Excellent
Brilliant binoculars! Incredible clear view, master piece of engineering, well done Steiner!
Thanks SVB24!
Martin D.
podle Martin D. Státní vlajka Německo 11.01.2017 ověřený nákup
Sehr gut verarbeitet, top Qualität und super Haptik.
Jonny W.
podle Jonny W. Státní vlajka Německo 20.03.2013
Top Produkt,
ich glaube, dieses Fernglas ist weltweit wirklich das Beste, das man sich gönnen kann.
Weiter so ...

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

  • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
  • Státní vlajka Français
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!