Podrobnosti o produktu

Kompresorový chladič CoolFreeze CDF-11 poskytuje všechny výhody v kapesním formátu. S tímto chladičem je dosaženo velmi malých a kompaktních rozměrů - umožňuje optimální umístění do výklenku, kapes nebo připoutání na sedadlech spolujezdce. Díky nízké hmotnosti 8,8 kg a pohodlnému nastavitelnému ramennímu popruhu lze chladničku CDF-11 snadno přepravovat. Přesto chladicí box nabízí s objemem 10,5 litru dostatek úložného prostoru. Pohodlnou manipulaci zajišťují dva praktické držáky na nápoje a vnitřní LED osvětlení.

Chladnička CDF-11 je vhodná pro běžné chlazení i hluboké zmrazení (bez ohledu na okolní teplotu) a lze ji plynule nastavit v rozsahu +10 až -18 °C pomocí elektronického termostatu s digitálním ukazatelem teploty. Kompresorový chladič poskytuje integrovanou řídicí elektroniku a ochranu proti nízkému napětí (deaktivovatelnou). Další bezpečnost zajišťuje elektronická pojistka nebo automatická ochrana proti přepólování. CDF-11 má příkon přibližně 30 W a napájecí napětí 12 / 24 V.

Pro připojení na 230 V je třeba použít usměrňovač Mobitronic EPS-100W (prodává se samostatně).

Rozměry:

  • Šířka: 235 mm
  • Výška: 358 mm
  • Hloubka: 540 mm

Dokumenty

multi-flag Manuální
.PDF, 2,02 MB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

1 Hodnocení zákazníků

3 (z 1 hodnocení)
5 Hvězdy
(0)
4 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Mariane L.
podle Mariane L. Státní vlajka Francie 26.05.2017 ověřený nákup
Service après vente nul et inexistant. Dommage le produit acheté est satisfaisant mais aucune assistance technique. Je ne commanderais plus jamais sur ce site

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!