Podrobnosti o produktu

BlueChart G2-Vision: Dover-Amsterdam a jihovýchodní Anglie
BlueChart® g2 a G2 Vision:
  • realistické navigační funkce
  • stínované hloubky a pobřeží
  • navigační pomůcky, plány přístavů, vraky, překážky, přílivové oblasti atd.
  • optimalizované přechody mezi měřítky zvětšení a plynulá návaznost hranic karet.
  • rybářské mapy se zobrazením batymetrických obrysů a menším množstvím rušivých prvků na displeji.
S námořními mapami BlueChart® g2 získáte zcela novou perspektivu! Tyto nově vyvinuté mapy přidávají k osvědčenému standardu pro námořní navigaci více detailů, více rozměrů a vylepšenou grafiku. Nastavení je možné pro hloubku s až pěti hodnotami pro konkrétní hloubkový kontur. Kromě toho je možné volit mezi dvěma zobrazeními mapy: standardním 2D pohledem shora a 3D pohledem směřujícím dopředu. Čtení mapy a orientace v ní se tak stávají mnohem snazšími.
BlueChart® g2 Vision vychází ze standardních funkcí BlueChart® g2 a nabízí špičkové mapové a grafické možnosti. Grafy jsou evoluční. Jsou optimalizovány pomocí satelitních snímků s vysokým rozlišením pro zvýšení situačního povědomí. S daty BlueChart® g2 Vision si můžete vybrat skutečnou 3D perspektivu Marinier's Eye 3D nebo Fish Eye navigace a získat tak dynamický pohled nad i pod čáru ponoru. Můžete také využívat návrhy tras a tipy pro výběr nejlepší trasy. S leteckými snímky přístavů, vodních cest a pobřežních silnic.

Kompatibilní s:

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!