BLIZZARD PRO Elektrické skládací kolo / modré / s přenosnou taškou

Tento produkt již není k dispozici.

Podrobnosti o produktu

Seatec Blizzard Pro
Seatec Blizzard Pro
Seatec Blizzard Pro

Pevné přední světlo LED

Seatec Blizzard Pro

Pevné zadní světlo LED

Seatec Blizzard Pro

Zámek rámu

Seatec Blizzard Pro

Inteligentní palubní počítač

Zpět ke skládacímu kolu, ale rychlostí blesku. Vydejte se na méně frekventovanou cestu s novým hliníkovým elektrokolem BLIZZARD PRO. Jako nová generace oblíbeného předchůdce BLIZZARD přichází s řadou nových funkcí, jako je o 18 % větší kapacita baterie a 4 intuitivní režimy podpory (Eco, Tour, Sport, Race) pro ještě větší dojezd a větší flexibilitu. Zjistěte, proč jsou skládací elektrokola nyní populární a jsou zde, aby zůstala!
S důrazem na detaily: Pevná LED světla včetně předního světla s intenzitou 15 luxů poskytují působivé, spolehlivé a jasné osvětlení. Praktický zámek rámu ABUS představuje rychlý a snadno použitelný způsob ochrany kola před krádeží. V několika snadných krocích se výkonné elektrokolo změní na 22 kg vážící příruční zavazadlo, které lze snadno uložit na loď a všechny ostatní dopravní prostředky. S dojezdem až 70 km a maximální rychlostí 25 km/h představuje BLIZZARD PRO udržitelnou mobilitu ve snadno ovladatelném balení. Stylový design a robustní skládací mechanismus vozíku BLIZZARD PRO na vás jistě zanechají trvalý dojem.

Lehký vozík BLIZZARD PRO je k dispozici ve 4 barvách: Modrá mauricijská, bílá, závodní červená a žlutá sluneční.

Vlastnosti

 • Dojezd přibližně 70-80 km.
 • Nábojový motor 250 W / 36 V, maximální rychlost 25 km/h.
 • Uzamykatelná a vyjímatelná baterie s kvalitními lithium-iontovými články Panasonic a kapacitou 461 Wh. Napětí 36 V / 12,8 Ah.
 • Třírychlostní nábojová převodovka Shimano NEXUS s roštovou brzdou.
 • Zesílené ráfky elektrokola s kvalitními komfortními pneumatikami 20 x 2,125 a zabudovanými odrazovými lištami.
 • Nastavitelná, hydraulicky ovládaná přední vidlice, sedlo a výškově nastavitelná řídítka
 • Pevná zadní a přední světla, ovládaná přes displej, napájená z baterie
 • Špice z nerezové oceli
 • Robustní nosič zavazadel s popruhy a upínacím zařízením
 • Hmotnost s baterií 21,8 kg / bez baterie 19,8 kg
 • Dodávka včetně nabíječky 42 V / 2,0 A
 • Testováno podle EN 15194 / CE EN14764
 • Rozměry ve složeném stavu: (DxVxH) 100 x 80 x 50 cm
 • Max. Výška sedla: 90 cm

Nejdůležitější informace:

Počítač jízd

S novým palubním počítačem máte všechny potřebné informace, jako je stav nabití baterie, rychlost a počítadlo kilometrů, vždy na dosah ruky. Díky intuitivnímu ovládání můžete rychle volit mezi různými úrovněmi podpory. Pomoc při tlačení a ovládání světel lze aktivovat stisknutím palce.
Seatec Blizzard Pro má čtyři režimy podpory, které usnadňují a zpříjemňují šlapání v závislosti na typu jezdce a situaci. Různé režimy podpory si můžete vybrat prostřednictvím intuitivního jízdního počítače:

NULA Bez elektrické podpory
ECO Účinná elektrická podpora pro dlouhý dojezd
TOUR Vyvážená podpora pro dlouhé trasy
SPORT Výkonná podpora pro jízdu ve městě a v horách
RACE Maximální podpora pro rychlejší jízdu na kole

Seatec Blizzard Pro

Cyklistické údaje: výpočet a zobrazení nejdůležitějších cyklistických údajů. Rychlost: Aktuální, průměrná a maximální rychlost. Výlet: vzdálenost výletu a celková vzdálenost jízdy na kole. Čas: doba trvání aktuální jízdy. Ovládací centrum: Pomocí palubního počítače lze pohodlně ovládat osvětlení a obsluhovat vestavěnou tlakovou pomůcku. Tlačná pomůcka zrychluje kolo na cca 6 km/h a poskytuje dodatečnou podporu, např. v kopcích.

Více v "nádrži"

V porovnání se svým předchůdcem je nový Blizzard Pro vybaven o 18 % větší kapacitou baterie. Baterie se skládá z kvalitních lithium-iontových článků Panasonic a má kapacitu 12,8 A při 36 V.
V závislosti na režimu podpory má kolo dojezd až 80 km. Baterie podporuje jízdu až do rychlosti 25 km/h za asistence 250W motoru.

Seatec Blizzard Pro

Stav baterie snadno zkontrolujete prostřednictvím palubního počítače nebo LED displeje na baterii.
Držák baterie je vybaven zámkem, který chrání baterii před krádeží.

Seatec Blizzard Pro

Další zabezpečení a bezpečnost

Pro ochranu žádaného kola Seatec Blizzard Pro před krádeží je kolo vybaveno kvalitním zámkem rámu ABUS. V několika jednoduchých krocích můžete svůj Blizzard Pro rychle a účinně ochránit před nežádoucími uživateli.

Zámek rámu ABUS zajišťuje kolo Seatec Blizzard Pro pomocí 8,5 mm silného zámku. Kryt, držák a nosné části zamykacího mechanismu jsou vyrobeny z tvrzené oceli.

Seatec Blizzard Pro Seatec Blizzard Pro

Větší bezpečnost na silnici zajišťuje kvalitní, napevno namontované osvětlení. Díky použití nejnovější a nejúčinnější technologie LED jsou namontovaná přední a zadní světla prefektní pro bezpečný pohyb v provozu. Světlomety mají světelný výkon 15 luxů. Světla lze zapnout nebo vypnout prostřednictvím palubního počítače.

Seatec Blizzard Pro Seatec Blizzard Pro

Kompaktní

Nové elektrokolo Seatec Blizzard Pro lze v několika jednoduchých krocích složit a zmenšit do prostorově úsporného balíčku. Nový a vylepšený skládací mechanismus je navíc vybaven systémem uzamčení, který zvyšuje bezpečnost a stabilitu při jízdě na kole.

Seatec Blizzard Pro Seatec Blizzard Pro Seatec Blizzard Pro

Dokumenty

de-flag Manuální
PDF, 1,52 MB
de-flag Manuální
PDF, 3,99 MB
en-flag Manuální
PDF, 3,98 MB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

 • Více "Zákazníci se ptají zákazníků" k dispozici v následujících dostupných jazycích :
 • Státní vlajka Deutsch
Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!