Podrobnosti o produktu

Vysoce kvalitní, mimořádně robustní a spolehlivé hlubokotlaké baterie Sealed ZENTIH nabízejí bezúdržbovou, čistou a bezpečnou energii. Jsou vyráběny podle nejnovější technologické úrovně a individuálně testovány.
Baterie poskytují maximální kapacitu a díky nízkému samovybíjení jsou vhodné i pro delší životnost. Všechny baterie ZENTIH jsou vybaveny bezpečnostními ventily, které zabraňují přetlaku. Nevybíjejte baterie pod 20 %. Doporučený nabíjecí cyklus: V případě potřeby nabijete baterie na 100 %: Doporučené nabíjení: IUoU - IUoP. K dispozici v různých kapacitních verzích, všechny s napětím 12 V.
100% bezúdržbové (uzavřený systém)
Baterie Zenith-HEAVY Duty AGM jsou odolné proti vytečení (i v případě poškození), nárazům a vibracím. Jsou možné různé úhly montáže od svislice.
Při správném zacházení velmi dlouhá životnost. Počet cyklů je přibližně 500 při 80% DOD.
Velmi dobré vybíjecí vlastnosti a skladovatelnost bez neustálého dobíjení, tj. minimální samovybíjení (cca 2 % úbytek stojanu/měsíc).
Extrémně dlouhá životnost. Baterie AGM mohou dodávat vysoké špičkové proudy, a proto jsou vhodné i pro startovací účely.
K dispozici v různých kapacitních verzích, každá 12 V
Připojení: závitové otvory M6 a M8 (viz datový list) nebo mosazné kužely (součást dodávky) pro standardní pólové svorky SAE, max. Utahovací moment 5-7 Nm.
Umístění portů: v kapacitách do 150 Ah na dlouhé straně, s kapacitou> 215 Ah na úzké straně.
Doporučené nabíjecí napětí: cyklicky od 14,5 do 14,9 V, trickle charge 13,6 až 13,8 V, všechny hodnoty při 25 °C nebo / 77 °C.
Doporučený nabíjecí proud: 10 - 30 % kapacity.
POZNÁMKA ke skladování. Náš tip: plně nabité baterie uchovávejte v chladném prostředí. Skladovatelnost je závislá na teplotě. Proto by měly být dobíjeny ve stejných jako těchto intervalech. Dobíjejte po 9 měsících - při teplotách pod 20 °C, po 6 měsících - při teplotách kolem 20-30 °C a po 3 měsících - při teplotách 30-40 °C.

Dokumenty

multi-flag Manuální
.PDF, 17,07 MB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze

4 Hodnocení zákazníků

4.3 (z 4 hodnocení)
3 Hvězdy
(0)
2 Hvězdy
(0)
1 Hvězdy
(0)
Boris H.
podle Boris H. Státní vlajka Německo 18.11.2016 ověřený nákup
Ladezustand bei Erwerb war noch ok. Rest muss sich zeigen.
W. D.
podle W. D. Státní vlajka Německo 20.05.2015 ověřený nákup
Bordbatterie mit sehr guter Leistung leider sehr teuer
Norbert D.
podle Norbert D. Státní vlajka Německo 06.06.2014 ověřený nákup
Wie zufrieden man ist wird sich erst in einigen Jahren herausstellen. Die vorherigen Zenith AGM (keine Heavy Duty) haben nur 2 Jahre gehalten. Vielleicht habe ich sie auch falsch angeschlossen. Ich weiss nun, Plus Zuleitung muss an 1. und Minus Ableitung an letzte Batterie angeschlossen werden. Ich hatte beide an 1. und die anderen Batterien dazu parallel. Evtl. habe ich auch zu oft tief entladen - 3 Tage ankern ergeben locker 150 bis 180Ah wie ich JETZT weiss da nun Batt.Monitor installiert. Beim vorigen Boot hat die AGM 10 Jahre gehalten.

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!