Tento produkt již není k dispozici.

Podrobnosti o produktu

Procesor NSO evo2 Marine
Procesor NSO evo2 byl navržen s ohledem na sílu a výkon a byl určen pro milovníky motorových člunů a sportovního rybolovu. Dva HD videovýstupy umožňují zcela nezávislé ovládání dvou dotykových nebo nedotykových monitorů, na kterých běží mimořádně citlivé uživatelské rozhraní Simrad HEROiC. Zkombinujte NSO evo2 s monitory Simrad MO a vytvořte dokonalý systém skleněného můstku.

Snadno integrovatelný s výkonnými moduly Simrad a příslušenstvím třetích stran poskytuje NSO evo2 bleskurychlé ovládání sonaru, mapování, radaru, autopilota, palubní zábavy SonicHub®2 a mnoho dalšího.

Klíčové funkce
 • Dva nezávislé obrazové výstupy: ať už jsou nainstalovány dva monitory vedle sebe, nebo monitor a tablet, mohou jachtaři na jednom z nich zobrazovat mapu a na druhém sonar, radar nebo jakýkoli jiný panel.
 • Snadná správa více displejů pomocí funkce Bridge Control
 • Integrace s výkonnými moduly Simrad včetně širokopásmového radaru 4G, echosondy BSM-3 CHIRP, StructureScan 3D a dalšími.
 • Bezdrátová technologie GoFree™ pro online stahování map, vytváření map, aktualizace softwaru v rámci celého systému a integraci s chytrým telefonem/tabletem (vyžaduje volitelný modul Wi-Fi).
 • Možnosti kartografie zahrnují Insight, C-Map MAX-N a Navionics
 • Snadnější plánování cest díky technologii TripIntel™
 • Vysoce výkonný čtyřjádrový procesor pro rychlý a svižný provoz na obou monitorech
 • Uživatelské rozhraní Simrad HEROiC, optimalizované pro širokoúhlé monitory a vícedotykové ovládání gesty
 • Přidejte tradiční praktické ovládání pomocí dálkového ovladače Simrad OP50 a podpory USB myši, trackballu a klávesnice.
 • Kompaktní a lehká konstrukce pro snadnou instalaci i na menších plavidlech
NSO evo2, který vylepšuje kormidla předních světových motorových člunů a plavidel pro sportovní rybolov, nabízí distribuovaný systém MFD pro integrované mapování, echosondu, radar, autopilota, zábavu a další funkce.

NSO evo2 je ideální pro nadšence a profesionální námořníky, obvykle s loděmi o délce 10 m (35') nebo většími.

Na rozdíl od jiných, dražších distribuovaných systémů nabízí NSO evo2 dva videovýstupy s vysokým rozlišením pro dva zcela nezávislé displeje. Díky bleskurychlému čtyřjádrovému procesoru poskytuje rychlou odezvu v instalacích s jedním i dvěma displeji.

Ovládání můstku
Pomocí funkce Bridge Control můžete snadno spravovat více displejů na kormidelní stanici. Propojte až čtyři displeje jako "můstek" a vytvořte si vlastní předvolby můstku pro činnosti, jako je dokování, navigace, rybaření nebo potápění. Předvolby můstku řídí, co se zobrazuje na jednotlivých displejích, a umožňují konfigurovat celou kormidelní stanici jediným jednoduchým úkonem.

Funkce Bridge Control se snadno rozšíří i na plavidla se dvěma kormidly nebo více stanicemi a umožňuje definovat až čtyři samostatné můstky. Každý můstek má své vlastní displeje a předvolby: nastavte kokpit s echosondou a displeji StructureScan pro rybaření, zatímco displeje na můstku věnujte navigaci a autopilotovi. Díky možnosti vytvářet, upravovat a odstraňovat můstky a předvolby za chodu můžete konfiguraci přizpůsobovat podle toho, jak se mění vaše potřeby nebo vybavení.

Bridge Control funguje s NSO evo2 a kterýmkoli multifunkčním displejem Simrad NSS evo2. Pro více než dva displeje jsou nutné další jednotky NSO evo2 nebo NSS evo2.

Plánování a správa výletů pomocí TripIntel™
Technologie TripIntel, navržená pro jachtaře, sleduje a zobrazuje klíčové informace, které potřebujete k plánování bezpečných a příjemných dnů na vodě. Přijímejte chytrá rozhodnutí díky rozsahu paliva překrytému mapami, snadnému přístupu k aktuálnímu a budoucímu stavu přílivu a odlivu a podrobné historii předchozích výletů včetně trasy, kterou jste absolvovali, a výkonu vaší lodi.

Dosáhněte maximální úspory paliva
Ukazatel cestovního výkonu NSO evo2 umožňuje snadno vyladit trim a plyn během plavby tak, abyste dosáhli maximální úspory paliva. Nastavte cíle vhodné pro kombinaci trupu a motoru a tento inteligentní grafický displej vám pomůže zůstat v "zelené zóně", maximalizovat dojezd a udržet nízké náklady na palivo.

Integrace a rozšíření
Systémy Simrad NSO evo2 lze rozšiřovat a vylepšovat podle specifických potřeb jachtařů díky snadnému připojení NMEA 2000® a Ethernetu k širokému výběru příslušenství Simrad a příslušenství třetích stran.

Získejte větší přehled o situaci pomocí radaru Simrad Broadband 4G™ nebo radaru Halo™ Pulse Compression, připojte se pomocí bezdrátových funkcí GoFree™ nebo si vychutnejte streamování hudby přes Bluetooth z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu pomocí lodního audio systému SonicHub®2.

Vyberte si z široké nabídky kartografických možností, které nejlépe vyhovují vašemu umístění a použití, s podporou map C-MAP MAX-N+ 2015, Navionics, Insight, Insight Genesis a NV Digital Charts.

Připraveno pro sondy Simrad
Zařízení NSO evo2 lze spárovat s řadou sonarových modulů Simrad, aby vyhovovalo vašim rybářským nebo lodním potřebám. Přidejte 3D zobrazování StructureScan® a prozkoumejte podmořský terén a struktury, na kterých se drží ryby, z interaktivní 3D perspektivy, nebo připojte modul Broadband Sounder™ s CHIRP pro spolehlivou detekci ryb a přesné sledování dna ve všech hloubkách. Kompenzace vertikálního náklonu, která je k dispozici s volitelným satelitním kompasem HS60 nebo HS70, odstraňuje "vlnovitý" vertikální efekt oceánských vln na sonarových snímcích - nabízí vynikající zobrazení mořského dna a cílů s rybami.

Bezdrátové připojení GoFree™
Bezdrátové funkce GoFree™, které jsou k dispozici s volitelným modulem WIFI-1, propojí váš systém NSO evo2 glass bridge se světem. Prohlížejte a nakupujte širokou škálu kartografických materiálů online z obchodu GoFree™ a stahujte mapy přímo na paměťovou kartu displeje, aniž byste museli opustit kormidlo. Nahrávejte sonarové záznamy zaznamenané během vašich plaveb přímo z displeje do cloudové služby Insight Genesis, která vytváří podrobné mapy hloubky, polohy vegetace a tvrdosti dna - dokonalý způsob, jak lépe prozkoumat vaše oblíbená vnitrozemská a pobřežní rybářská místa.

Kdekoli máte bezdrátové připojení k internetu, máte přístup ke službám GoFree™ - od Wi-Fi v přístavu až po jakýkoli přístav, pobřežní nebo vnitrozemské vody s mobilní službou, pokud máte chytrý telefon a mobilní tarif podporující "tethering" nebo "sdílení internetu" (mohou být účtovány poplatky za data).

Na vodě vám GoFree™ přenese jakýkoli displej ze systému NSO přímo do vašeho chytrého telefonu iPhone nebo Android a umožní vám ovládat displeje na dálku z vašeho iPadu nebo tabletu se systémem Android.

Snadné aktualizace softwaru pro celý systém
Vycházejíce z našich pevných závazků v oblasti kvality a inovací, pravidelně vydáváme bezplatné aktualizace softwaru, které rozšiřují možnosti multifunkčních displejů Simrad, rozšiřujících modulů a příslušenství. Díky bezdrátovým funkcím GoFree™ je snadné udržovat celý systém Simrad aktuální, automaticky se stahuje a instaluje nejnovější software nejen pro váš displej, ale i pro všechny kompatibilní moduly Simrad připojené pomocí NMEA 2000® nebo Ethernetu.

Podpora Jeppesen C-MAP MAX-N+ 2015
NSO evo2 podporuje celou řadu map a funkcí Jeppesen C-MAP MAX-N+ 2015. Najděte si bezpečné kotviště díky podrobným mapám přístavů, fotografiím a schématům přístavů a marin ve vysokém rozlišení a informacím o přístavu C-Marina Port Info včetně provozní doby, údajů o volání na VKV a informací o ubytování a restauracích v okolí. Navigace je snazší díky komplexním informacím o navigačních pomůckách, pohledu z ptačí perspektivy, stínovaným hloubkám pro lepší viditelnost mapy a dynamickým přílivům a odlivům a proudům, které se v reálném čase překrývají s mapami.

Řízení a kontrola
Uživatelské rozhraní HEROiC navigace NSO evo2 bylo optimalizováno pro širokoúhlé monitory a obsahuje podporu vícedotykových gest.

Funkce TouchSensible umožňuje ovládat NSO evo2 pomocí dotykového monitoru Simrad řady MO nebo tradiční klávesnice OP50 a otočného voliče. Kombinuje pohodlí dotykové obrazovky s klasickými ovládacími prvky, které reagují na mokré ruce nebo ruce v rukavicích a nabízejí přesnost ve dnech, kdy pohyb lodi ztěžuje přesné používání dotykové obrazovky.

Ideální pro použití v pilotní kajutě, přidejte ovládací prvky ve stylu stolního počítače pro plánování trasy a další detailně zaměřené úkoly s podporou USB myši, trackballu a klávesnice.


Displej MO16-T
Širokoúhlý monitor Simrad MO16-T, určený pro cestovní jachty, středové konzoly a lodě pro sportovní rybolov, maximalizuje výhled a zároveň minimalizuje prostor na palubní desce. MO16-T je vhodný pro instalaci na skleněný můstek a je vybaven vícedotykovým ovládáním.

Klíčové vlastnosti
 • Obrazovka s vysokým jasem 1000 nitů a možností sledování slunečního světla
 • Vícedotykové dotykové ovládáníChytrý, 8mm nízkoprofilový celoskleněný design zlepšuje vzhled kormidla
 • Velké obrazovky s nejlepším poměrem obrazovky k pouzdru ve své třídě
 • HDMI, DVI, kompozitní vstupy
 • Snadná instalace díky možnosti montáže zepředu
 • Zahrnuje černé i stříbrné barevné varianty akcentů lemování
 • Vhodné pro jakoukoli aplikaci monitoru
 • Obraz v obraze a tlačítka nabídky na skle
Technické údaje:
 • Napájení: 12/24 V
 • Spotřeba energie: 20 W
 • Rozlišení displeje: 1366 x 768 pixelů
 • Rozměry: 400 x 260 x 74 mm


Dálkový ovladač Simrad OP50 (na výšku)
Dálkový ovladač Simrad OP50, který je dokonale navržen pro montáž na rameno kormidelního křesla, mezi monitory nebo na jiná místa vhodná pro orientaci na výšku, poskytuje intuitivní ovládání až šesti multifunkčních displejů NSS evo2 nebo NSO evo2 pomocí klávesnice a otočného voliče.

Klíčové funkce
 • Ovládání až šesti multifunkčních displejů NSS evo2 nebo NSO evo2.
 • Vysoce kvalitní hliníkový ovládací volič se zabudovanými kurzorovými funkcemi
 • Orientace na výšku (k dispozici je také verze na šířku)
 • Úzký design ideální pro montáž na rameno kormidelního křesla
 • Upevnění na palubní desku s nízkým 8mm profilem
 • Montáž pod omítku s nulovým profilem s volitelným držákem
 • Integrovaný vysokodecibelový reproduktor pro kritické alarmy
 • Rychlé přepínání displejů pomocí vyhrazeného tlačítka a indikátorů LED
 • Jedno připojení NMEA 2000®
Správa více displejů
Díky síťovému připojení NMEA 2000® pro napájení i ovládání může jeden dálkový ovladač OP50 ovládat až šest síťových multifunkčních displejů. Integrované LED indikátory jasně ukazují číslo zvoleného displeje, zatímco vyhrazené tlačítko rychle přepíná mezi dostupnými displeji.

Ovládání optimalizované pro NSS evo2 a NSO evo2
Dálkový ovladač OP50 je vybaven klávesnicí speciálně navrženou pro efektivní a spolehlivé ovládání nejnovějších multifunkčních displejů NSS evo2 a NSO evo2 za všech podmínek. Vysoce kvalitní hliníkový ovladač má vroubkovaný okraj pro přesné otočné ovládání a vestavěné funkce kurzoru pro snadnou navigaci na obrazovce.

Snadná montáž ve vertikální nebo "portrétní" orientaci
Model OP50 v poloze "na výšku" se dokonale hodí pro montáž do ramene kormidelního křesla, protože jeho úzká konstrukce a kabel jsou umístěny speciálně pro takové instalace. Tato orientace je také ideální pro použití v úzkých konzolách a vedle dotykových obrazovek Simrad řady MO nebo monitorů v pilotním prostoru. Montáž na palubní desku zajišťuje tenký 8mm profil, zatímco volitelný držák umožňuje úplnou instalaci pod omítku.


GPS anténa GS25
Anténa Simrad GS25 GPS je ideální GPS pro každého navigátora, který vyžaduje mimořádně přesné a rychlé aktualizace polohy a rychlosti plavidla. Na rozdíl od jiných antén, které se zaměřují pouze na polohu, poskytuje GS25 magnetický kurz pro přesné nasměrování lodi při jakékoli rychlosti a pro překrytí radaru/karty. GS25 se snadno připojuje k jakémukoli multifunkčnímu displeji Simrad řady NS nebo k jakékoli síti NMEA 2000. Je plně vodotěsná a lze ji namontovat na stožár nebo na povrch jakéhokoli plavidla.

Klíčové vlastnosti
 • Vysokorychlostní aktualizace polohy
 • Rychlý příjem signálu
 • Konzistentní přesnost polohy
 • Integrovaný magnetický kurz
 • GPS, WAAS, EGNOS a další
 • Kompaktní konstrukce
 • Plně vodotěsný
 • Připojení NMEA2000®
 • Konstrukce Simrad Yachting

Vysokorychlostní aktualizace polohy
Pokročilý výkon 10 Hz zajišťuje vysoce přesnou, plynulou a okamžitou aktualizaci polohy (10krát za sekundu) Rychlé získávání signálu Okamžitá fixace satelitního signálu pomocí 16kanálového přijímače.

Konzistentní přesnost polohy
Vedle rychlého získávání signálu poskytuje 16kanálový přijímač konzistentní přesnost polohy a eliminuje "skákání" na displeji, což je ideální pro vysokorychlostní motorové lodě.

Integrovaný magnetický kurz
Nejlepší polohovací zařízení GPS/Glonass ve své třídě s integrovaným eCompass/Gyro. Kromě přesné a spolehlivé polohy můžete těžit ze stabilního a plynulého vykreslování map, přesného kurzu nad zemí při jakékoli rychlosti a možnosti přesného překrytí radaru na mapách.

GPS, WAAS, EGNOS a další
100% kompatibilita se satelitními systémy WAAS, EGNOS, MSAS, Glonass, Galileo a QZSS - získejte ty nejpřesnější informace o poloze, ať už se nacházíte kdekoli na světě!

Kompaktní design
Ideální pro montáž pod omítku nebo na sloup.

Plně vodotěsný
IPX6,7

Připojení NMEA2000®
Snadno se připojte k navigačnímu systému Simrad NSS, NSE nebo NSO a vybírejte informace GS25 z jakéhokoli připojeného displeje.


Obsah dodávky: Námořní procesor NSO evo2, displej MO16-T, dálkové ovládání OP50, GPS anténa GS25, 3 m kabel HDMI, 2 m sériový propojovací kabel.

Dokumenty

de-flag Manuální
PDF, 5,37 MB
de-flag Manuální
PDF, 877,55 KB
de-flag Manuální
PDF, 23,06 MB
de-flag Stručný manuál
PDF, 3,52 MB
en-flag Manuální
PDF, 875,62 KB
en-flag Manuální
PDF, 6,54 MB
en-flag Manuální
PDF, 5,36 MB
en-flag Stručný manuál
PDF, 3,49 MB
fr-flag Manuální
PDF, 1,10 MB
fr-flag Manuální
PDF, 20,82 MB
fr-flag Manuální
PDF, 5,38 MB
it-flag Manuální
PDF, 888,35 KB
multi-flag Manuální
PDF, 2,53 MB

Co říkají ostatní zákazníci SVB

100% originální recenze
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Zákazníci se ptají zákazníků

Zeptejte se dalších zákazníků SVB, kteří si u nás tento produkt již zakoupili, na vaše zkušenosti.

Váš dotaz bude automaticky předán ostatním zákazníkům SVB a váš dotaz bude zveřejněn na stránce produktu. Nepokládejte prosím dotazy, na které může odpovědět pouze tým SVB - například na stav objednávky nebo dostupnost produktu. Můžete se také obrátit na náš tým SVB e-mailem na adrese: na adrese info@svb24.com nebo telefonicky na čísle: +49 (0)421-57290-0 .

Zatím nebyly položeny žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!